40 jaar In september 2008 werd het 40-jarig jubileum gevierd met optredens van de groepen Memphis en Dockside, een jeugdshow en een His-Storey-sche middag met films, krantenartikelen en verha len over 40 jaar Storey Club. 50 jaar In 2018 bestond de Storey Club 50 jaar en dat werd gevierd. Het hele jaar door waren er activiteiten voor de jeugd. In september was er een speciaal feestweekend met onder meer een optreden van de Rolling Stones coverband de Glimmer Twins (met een gastoptreden van Nico Molenaar), een kinderdisco en als afslu iting een optreden van Luc Nieuwland op het terras. Het weer zat mee, zodat er op het plein verschillende springkussens konden worden neergezet voor de jeugd. De ouders konden op het terras genieten van een drankje, een hapje en de muziek. K Storey Plus JOP jeugd In 1997 kwam een ver zoek van de zogeheten Li 'hangjeugd' om een eigen jeugdhonk te realiseren. De 'hangjeugd' bestond toen uit jongeren tussen de 12 en 16 jaar, die op verschillende plaatsen in het dorp hun vertier zocht en. Op initiatief van het CDA werd een aantal avonden georganiseerd met deze jeugd. De jongeren hadden zelfs globale tekeningen voor hun onder komen gemaakt, alleen het benodigde geld moest van de gemeente komen. Op deze avonden waren onder meer aanwezig een wethouder van de ge meente, raadsleden, politie, ouders, Teun Putter, de voorzitter van de Storey Club, en John Kok als zogeheten belangstellend ouder. De Storey Club kwam in beeld, maar die werd hoofdzakelijk gebruikt door jongeren van 16 jaar en ouder en was alleen geopend op vrijdagavonden. Eind 1997 werd besloten om een 3-weekse proef te starten in de Storey Club. John Kok werd door de jeugd benaderd om een en ander te coördineren en met hulp van Cor Admiraal waren er snel vele oud-Storey Clubleden 78 2008:40-jarig bestaan met met de huidige voorzitter Swart achter de tap. 2008: 40-jarig bestaan met Gerrie van Ooijen.

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 79