feestweekend. De jeugd kon ook het nieuwe internetcafé bewonderen en daar computerspellen spelen op de 6 computers. Ook klaar was Mark Hoogland, die de voorzittershamer overgaf aan André Veldt. André werd opgevolgd door Rob de Ruijter, die in 2009 afscheid namen de voorzittershamer overgaf aan Eloy Swart, die nu nog de voorzitter is. Penningmeester is nu Eliane Colijn, secretaris John Kok. 1 aprilgrappen Op 1 april 1992 verscheen er een paginagroot artikel op de voorpagina van het Heilooër Nieuwsblad met een ontwerp voor een multifunctioneel uit gaanscentrum op de plek van de Storey Club. Een bekende brouwer belde voor meer informatie, een geslaagde 1 aprilgrap dus! Ook daarvoor haalde men wel eens ludieke 1 aprilgrappen uit. Zo liet men het gerucht de ronde gaan dat men seksfilms zou gaan draaien in de Storey Club en ja, op de bewuste filmmiddag stond de politie voor de deur! In 1974 kwam er een delegatie met Arabieren in een grote limousine naar Akersloot vanwege een mogelijke investering in een nieuwbouwwijk voor Arabieren die nu in de Randstad woonden en erg van watersport hielden! Ook het optreden van Jim Bakkum dat op woensdag 1 april zou plaatsvinden trok grote belangstelling. De vrijwilligers hadden er grote moeite mee om tegen de jeugd te gaan zeg gen dat het een 1 aprilgrap was. Jubilea van de Storey Club 12,5 jaar In 1981 bestond de Storey Club 12,5 jaar. Het werd gevierd met een weekend vol met muziek met medewerking van de Akersloter formaties Solid Rock, Switch en Heavy Metal. Burgemeester Corne- lissen en Ben Mijnders verrichtten de opening samen met voorzitter John Kerssens. Het weekend werd groots aangepakt en er was voor jong tot oud wel iets georganiseerd. 25 jaar In augustus 1992 vierde de Storey Club het 25-jarig jubileum. 77 1992: 25-jarigjubileum. V.l.n.r.: Burgemeester Cornelissen, Ben Mijnders en John Kerssens.

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 78