In 1984 ging de jeugd een dagje uit naar de vogeltjesmarkt in Antwerpen en dit liep verkeerd af. Een aantal jonge ren had te diep in het glaasje gekeken, gedroeg zich daar ook naar en raakte slaags met de politie. Een aantal jon geren mocht nog even 'brommen' in België. De bus werd onder politiebege leiding de grens overgezet. Op 17 september 1990 werd in samenwerking met 'De Vriendschap' en ''t Voorom 't Achterom' een Jazz weekend georga niseerd. De Storey Club had een prachtig program ma met als topper op vrij dagavond de beroemde jazz saxofonist Hans Dul- fer. Hij kreeg later op de avond gezelschap van zijn dochter Candy Dulfer, ook een beroemd saxofoniste. Die zaterdagavond was het even té gezellig en men ging door tot ver na sluitingstijd. Om 4 uur 's nachts heeft de politie er een einde aan moeten maken, een bon volgde, maar de avond kon niet meer stuk! Er kwamen een dames- en een heren voetbalteam. Andere activiteiten waren onder meer een Miss en Mister Storey Club verkiezing, een verkiezing van de beste 'Kiss' act, een autopedrace, fiets-, toer en puzzeltochten en playbackwedstrijden. Naar aanleiding van de aanstaande lokale verkiezingen in 1990 organiseerde de jeugd een 'politiek café'. Ongeveer tachtig bezoekers genoten van een fel politiek debat tussen de lokale partijen. Dit debat werd geleid door Frank Hoogland. In de jaren daarna werd het nog een keer georganiseerd en stond het onder leiding van de broer van Frank, Mark. Onze bekende Akerslootse DJ Lindsay van der Eng, oftewel DJ Korsakoff, heeft twee optredens verzorgd. Het eerste optreden was in 2008, waar haar hele familie, inclusief oma, naar kwam kijken. Het waren prachtige optredens. 73 1980: Damesteam Storey Club.

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 74