In 1972 kreeg de Storey Club uiteindelijk de drankvergunning. Hiervoor moest men eerst wel het plafond verhogen en een brandtrap plaatsen. De Storey Club kon nu weer dansavonden organiseren. Bandjes in de Storey Club In 1970 werd een muziekfestival georganiseerd met medewerking van 3 bands bij café 'De Vriendschap'. Dit kon niet in de Storey Club, omdat er niet aan de veiligheidseisen kon worden voldaan. Vanaf 1975 was het een komen en gaan van bandjes in de Storey Club, zoals Memphis, Tilt, Howling Hurricans en niet te vergeten de Akersloter bandjes Switch en Heavy Metal die veel jon geren trokken. 1982 werd een jaar van muzikale hoogtepunten, muziekmid- dagen en -avonden met onder meer bands als: Taé music, Montezuma, Carls- berg, AA and the Doctors, Memphis en The Rousers. Op 30 april 1982 werd een popfestivalletje georganiseerd. Ook de oudste band van Noord-Holland, de Magic Strings, treedt nog regelmatig op en heeft de Storey Club als oefen ruimte. De Kerstman In 1969 ging de kerstman namens de jeugd de bejaarden van Akersloot be zoeken en gaf men de mensen een kerstpakketje. Na afloop van de bezoeken ging de kerstman naar de Storey Club voor een ontmoeting met het bekende zangeresje Wilma, dat dat jaar haar single 'Een klomp met een zeiltje' had uitgebracht. Na een traditie van acht jaar kon men door financiële tegenvallers niet verder gaan met de kerst- pakkettenactie. In het jaar 1977 werden de kerstpak ketten voor de laatste keer rondgebracht. Het geld was echt op. Klaverjassen Op 24 juni 1972 werd het wereldkampioenschap klaverjassen georganiseerd. Sjaak Kerssens, Peter Kers sens, Jan Terluin, Willem Horring, Jan Kaandorp, Ton Kerssens, Peter Krom en Martin Ton behaalden het wereldrecord door 25 uur achtereen te klaverjassen. 71 1972: Wereldkampioenschap klaverjassen met Sjaak Kerssens, Peter Kerssens, Jan Terluin, Willem Horring, Jan Kaandorp, Ton Kerssens, Peter Krom en Martin Ton.

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 72