Ik heb de winkel altijd opengehouden, tot vorig jaar, toen ben ik tien dagen dicht geweest. Dit jaar ga ik ook een dag of acht dicht en mogelijk later in het jaar nog eens een paar weken. Dit jaar ga ik met Wim en Gré Brandjes, Ben en Nel Kerssens, Peter Velzeboer en Herman Blokker met de bus naar het Beierse Woud. Vorig jaar zijn we met zijn zevenen naar Kroatië geweest. Ook ga ik mogelijk weer op familiebezoek bij Herman en zijn vrouw, mijn oudste schoonzus. Ik vier mijn verjaardag, zo lang ik het nog kan betalen, buitenhuis. Mijn 77ste verjaardag heb ik met mijn broers, zussen, zwagers, schoonzussen en kennissen op 10 februari gevierd bij Sander, café 't Achterom. Voordat ik met de winkel begon, heb ik verre reizen gemaakt en dus vele landen bezocht: China, Rusland, Indonesië, Nieuw-Zeeland, Canada, en samen met moeder Annie natuurlijk heb ik haar zoon en mijn broer Herman in Darwin bezocht. 2018: Broer Herman met Moeder Annie bleef bij %ijn ackgamte, Herman en ik trok na een week verder om het land te verkennen. Op de terugweg haalde ik moeder Annie weer op en vlogen wij samen weer naar Nederland. Door Jan Hollenberg zijn Joop Olgers en Herman destijds naar Australië gegaan. Joop Olgers ging bij de post werken en Herman in een slagerij. Herman heeft daar de liefde van zijn leven gevonden en is met haar getrouwd. Moeder Annie en ik waren op hun bruiloft aanwezig. In mijn vrije tijd was ik actief in het verenigingsleven, onder 30

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 31