Toen ik in Akersloot 15 jaar wethouder was, ben ik om gezondheidsredenen gestopt als wethouder. Ik bleef wel raadslid en bij het einde van het wethouderschap in Akersloot werd ik ereburger. In 2002 ontstond de nieuwe gemeente Castricum en werd vanuit de drie plaatselijke partijen (Akersloot, Limmen, Castricum) de partij Gemeente en Dorpsbelang gevormd. Ik kreeg zoveel stemmen en werd weer wethouder. Na drieënhalf jaar ben ik, toen ik met de partij waar ik voor zat geen volgende periode in wilde, weer gestopt als wethouder, maar bleef wel raadslid. De werkzaamheden als raadslid voor de gemeente Castricum namen weer een heel volle werkweek in beslag. Van maandag tot en met vrijdag had ik personeel in mijn zaak staan en op de zaterdag stond ik zelf in de winkel. Ik had drie dames aan het werk, mw. Wolvers, schoonzus Ans en zus Hilda. Sinds de zomer 2018 werkt alleen Hilda nog bij mij. Toen Akerhof werd geopend, ben ik in 2001 verhuisd naar een winkelpand in het Akerhof, nr. 4. Sinds 2006 zit ik als raadslid in de fractie Castricum Kern(en) Gezond (CKenG) en heb ik in mijn portefeuille 'maatschappelijke zaken en bouwprojecten in Limmen, Akersloot en De Woude'." Castricum Kern(en) Gezond behartigt de belangen van alle inwoners van Akersloot, Bakkum, Castricum, Limmen en De Woude. De partij is niet verbonden aan een landelijke politieke partij en daarom niet gehouden aan landelijke ideologieën of richtlijnen. De partij maakt zich sterk voor de inwoners en het oplossen van lokale thema's en vraagstukken. "Ik ben tijdens enkele raadsvergaderingen waarnemend voorzitter geweest en kreeg de ambtsketen om. Reden hiertoe was dat de burgemeester tijdens deze vergaderingen aan het debat moest deelnemen. 29 Willem in Zaak Veldt' Toko' aan

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 30