lastig. Regelmatig beginnen we aan een stuk en wordt er gedacht: zal het wel wat worden? Maar gedurende het repetitieseizoen slaat vaak de stemming om en hebben we elk jaar toch wel weer een leuk stuk op de planken. De betrokkenheid van alle leden zien we altijd terug bij de ledenvergaderingen. In het oude notulenboek kunnen we lezen dat er na een voorstelling in 1946 een handgranaat van Cor Kaandorp, welke in het stuk werd gebruikt, op miraculeuze wijze is verdwenen en tot op de dag van vandaag nooit meer boven water is gekomen. In de beginjaren werd het verslag van de vergadering altijd beëindigd met een Christelijke Groet. Dit werd later C.G. en uiteindelijk verdween deze groet uit de verslagen. Ook is te lezen dat in de jaren zeventig de prijzen werden verhoogd in verband met een gemeentelijke belasting. Met een opkomstpercentage van bijna 100% behoren we tot de top in Akersloot. Na de vergadering blijft het vaak tot in de kleine uurtjes gezellig. Regisseur Een regisseur is altijd moeilijk te vinden en als we er een hebben kunnen vinden is de betaling vaak een probleem. Meestal is dat in het verleden opgelost, doordat de regie in handen was van een van onze eigen leden. In het verleden waren dat Paul van Ginkel, Jan Kerssens en Henk de Goede. Maar ook Siem Woestenburg, Kees Kuijper, Mary Schoon, Joke Riesebosch, Henk Krom, Cor de Leur en Erwin Tiebie hebben de regie verzorgd. Peter Terluin, Fred van Hecke, Ronald Schot, Gosse Zoet en Jurgen Koen waren regisseurs die van buiten de club kwamen. Soms woonden ze redelijk dichtbij, zoals in Uitgeest of Driehuizen, maar Jurgen Koen kwam elke week uit Hilversum om 20 1996: Uitje Den Haag. Net Verduin, Hennie Scholten, Follie Plooij, Ingrid Krom, Andries Plooij, Bert Krom, Erwin Tiebie, Thea Melker.

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 21