Alkmaar, de Alkmaarse bejaarden in het Christelijk Lyceum te Alkmaar, de Limmer bejaarden, Harmonie Excelsior te Limmen en het K.VG. te Limmen en Akersloot. Ook werd deelgenomen aan revueavonden in café Verduin. Henk de Goede: "Een legendarisch optreden hadden we in 'Het wapen van Heemskerk te Alkmaar. We gouden daar tegen onkostenvergoeding optreden en het werd een gigantisch succes, de gaal was dol enthousiast. Ze waren ons go dankbaar voor de fantastische avond, we mochten niet go naar huis. Als dank kregen we heerlijke dogen wijn mee. Later sprak ik nog iemand die bij de voorstelling was geweest, die vond het geweldig. We traden wel meer op in de omgeving, goals in het parochiehuis in Limmen of in het café te Zuidschermer. We speelden soms samen met de operettevereniging, dat waren van die grote indrukwekkende kostuumstukken. Er speelden soms wel 40 man mee. Het stond helemaal vol op het podium, dat maakt het toneelspelen lastig. Bij toneelspelen gaat het om expressie en heb je de ruimte nodig. Een van de mooiste stukken vond ik ook A Christmas Carol'. Dat werd gespeeld in de kerk te Akersloot en in theater 'De Clinghe' te Castricum. Dit was een groot stuk met toneelvereniging Rossenbacker samen in 1999 als overgang naar het nieuwe millennium. Dat was een mooi project. Tijdens de repetities groeide dat uit tot een prachtig mooi stuk. Dat was ook wel een van de mooiste uitvoeringen die we hebben gedaan. We wilden graag in de kerk te Akersloot spelen, maar een avondwake gaat voor. De tweede keer dat we samenspeelden met Rossenbacker was met het stuk 'Oliver'. Dit stuk speelden we in 2003 in de sporthal en werd ook een groot succes." 18 1999: A Christmas Carol'. Jos Duin, Helma Krom, Pieter Kerssens, Miranda Buur, Atie Schoon, Ramon Krom, Henk Krom.

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 19