De tweede maal heeft de band een week gespeeld en werd voor de bandleden en aanhang een volledige wintersportvakantie geregeld. Naar Italië werd door de bruidegom het transport van de apparatuur verzorgd met een vliegreis voor de band. Ook bewaren ze goede herinneringen aan een optreden in de Johannesschool van Piet Seignette met als rappende Sinterklaas Robert Balm. Toen in 2006 Vincent emigreerde naar Frankrijk hielden de overige bandleden het ook voor gezien en werd een afscheidsconcert in Café Me Tante gegeven. Speciale dank is de band verschuldigd aan Akersloter Esteban Metselaar, die voor hen het geluid verzorgde. Indahouse Na het opheffen van Washline hebben de bandleden muzikale contacten gehouden. Op 10 november 2012 werd er een reünie gehouden. Voor Robert, Ron en Ronald was dit aanleiding om het geregeld samen muziek maken toch weer op te pakken, maar dan anders. Meer akoestisch en veel inspiratie daarvoor vonden ze in het inmiddels vele materiaal van singer-songwriters als Jason Mraz en bands als Mumford and Sons en Walk of the Earth. De in Akersloot wonende broer van Robert, Matthijs van der Eng, werd gevraagd mee te spelen. Matthijs had zich op jonge leeftijd al bekwaamd op de akoestische gitaar. Als zangeres werd Kim Glandorf (Alkmaar) gevraagd. Na korte tijd bleek het ambitieniveau te veel te verschillen met haar. De ook in Akersloot wonende schoonzus van Matthijs, Suzette Swart, die al enige ervaring had als zangeres in Mr. Bucket, is sindsdien de zangeres van de band. De huidige samenstelling is Suzette Swart (zang), Robert van der Eng (zang/gitaar na Uitgeest nu Alkmaar), Matthijs van der Eng (gitaar), Ron Beudeker (toetsen, Uitgeest) en Ronald Woerden (cajon en percussie, Alkmaar). Na eerst nog te hebben geoefend in de keuken van vader en moeder Van der Eng aan de Boschweg heeft de band nu een vaste oefenruimte in de bedrijfsruimte van Bezo (van Ron Beudeker) in Uitgeest. De band heeft optredens op hun naam staan in de Storey Club, 't Achterom, Hof Van Sonoy in Alkmaar, De Keest Kistlounge in het AZ-stadion en in Sint Pancras tijdens concerten vergelijkbaar met de Akerslootse walk-in- concerten. Na een optreden op een wijndomein nabij Nice kocht Robert de rosé Domaine de l'Amaurigue, omdat de druiven waren gerijpt onder de klanken van Indahouse. R0CKSK1N De groep is een doorstart van de formaties Voor Mekaar en Be Rude (zie jaarboek 2017). De twee Akersloter muzikanten van het eerste uur Hans van der Waals (drums) en Pierre Pennekamp (zang en gitaar) maken samen al sinds 1970 muziek en wilden daar na 48 jaar absoluut niet mee ophouden. 74 Om tot een nieuwe groep te komen hebben ze bij elkaar wel contact gehad met zo'n 25 muzikanten en uiteindelijk zijn daar Patrick Kort (gitaar) en Martin Bak (bas) van overgebleven en met zijn vieren vormen zij nu de formatie ROCKSKiN. Tijdens de walk-in-concerten in 2018 heeft Lizzy van der Waals (dochter van Hans) opgetreden als gastzangeres. Teksten van: Peter Velzeboer, Harald Kippersluis, Rick Buur, Gerda Ransijn, Tini Krom, Ineke Leijen (Shosholoza), Lindsay van der Eng (DJ Korsakoff), Judith Weijkamp-Hijlkema (JUS), Miranda Hageman (Nevertheless), Robert van der Eng, Ronald Woerden (Indahouse). Jan Stuifbergen en Peter Velzeboer 75 Op hefpodium Be Rude, de voorloper van ROCKSKIN.

De Groene Valck - Akersloot | 2018 | | pagina 39