Medio 2016 is Jeroen Bakker (IJmuiden) Ronald van Hove komen vervangen en sinds begin 2018 is Mark Koster (Haarlem) de nieuwe drummer. Het gezelschap wilde een lekker pakkende naam voor de band. Toen ze moeilijk tot een keus konden komen, werd besloten om daarop niet te wachten en desalniettemin (in Engels Nevertheless) alvast te beginnen. En dat is de naam gebleven. Na een jaarlang nummers te hebben ingestudeerd is de band begonnen met optreden. Onder andere is opgetreden in Waterhole Amsterdam, Wieringa Castricum, The Box Katwijk, het Witte Theater in IJmuiden, tijdens het Jutterspad in Wijk aan Zee en zoals al genoemd bij de walk-in-concerten in Akersloot. Ook zijn er radio optredens geweest voor radio Heemskerk en radio Aalsmeer. De muziek van de band is divers. Er worden covers gespeeld, uptempo en ballads, van bijvoorbeeld Racoon, Joss Stone, Ilse de Lange en Anouk. De covers worden wel voorzien van een ntl-sausje. Oefenruimte is een agrarische schuur in Oterleek, waarvan zij een gedeelte als studio hebben ingericht. De band heeft een gelikte website www.ntl-band.nl. Silverlight Oktober 2012 - december 2013 Leden: Dave Pennekamp (bas), Jossy Koster (gitaar), Kars Schoon (drum) en Luuk Roorda (gitaar en zang). In het voorjaar van 2012, na een jamsessie in de Storey Club, waren het Kars en Luuk die het idee hadden een band te beginnen. Het samenspel op de jamsessie smaakte naar meer en al snel werd gitaarvriend Jossy bij de groep betrokken. Jossy en Luuk hebben beiden het vak geleerd van Jan Verduin en hanteren grotendeels dezelfde techniek. Na een korte zoektocht door het fot«). 70 dorp werd Dave gevraagd de bas te bespelen. Dave en Kars speelden hun instrument nog niet heel lang, maar na vele avonden oefenen hadden ze op 13 oktober 2012 met het tienjarige bestaan van de huidige Storey Club hun debuut, met De Bikkels in het voorprogramma. Niet lang daarna deden ze ook mee aan de walk-in optredens. De naam Silverlight werd op het laatste moment bedacht en het is nog steeds een raadsel waar de naam vandaan komt. Het repertoire van Silverlight was zeer gevarieerd, van the Gorillaz tot Jimi Hendrix, en van Van Morrison tot het stevigere Wolfmother. Het laatste optreden was ruim een jaar later weer in de Storey Club met de Bikkels weer in het voorprogramma. Na optredens in de regio, in kroegen, huiskamers en feestjes, is door verschillende redenen de groep uit elkaar gegaan. Enerzijds de verschillende muzieksmaken, maar anderzijds ook de carrièrepaden die de jonge mannen van elkaar scheidden. Washline Kort nadat de Akersloter Vincent Dudink in 1991 een voorstel van drie Uitgeester jongens had gekregen om een bandje te beginnen, werd hem gevraagd om de opening van het nieuwe bibliotheekgebouw aan de Rembrandtsingel muzikaal te omlijsten. De bibliotheek-medewerkster kende Vincent vanuit eerdere muzikale brouwsels met zijn Akersloter vrienden Arnaud Wullings, Gert Dekker en Rick Hoogervorst. Voortvarend als hij was, belde Vincent naar Uitgeest met de mededeling dat hij hun nieuw gezochte gitarist was en dat hij al het eerste optreden had geregeld. 71 Nevertheless. V.l.n.r.: Miranda Hageman, Ronald Oord, Jeroen Bakker, Frank Bemmel en Paul Jan Salari (huidige drummer Marc Koster niet op de Silverlight tijdens een walk-in-concert.

De Groene Valck - Akersloot | 2018 | | pagina 37