Herinrichting Geesterweg. De voornaamste wijzigingen zijn dat de chicanes plaatsmaken voor plateaus en er komt een fietspad tussen De Noord en het pontje. Uitvoering fietspad november 2016. De overige werkzaamheden starten in 2017. Een particulier aan het Schouw wil een akker met ongeveer 4000 zonnepanelen aanleggen aan de noordkant van het dorp. Hiervoor dient hij een verzoek in bij de gemeente Castricum. Carla Looier-van Beek neemt afscheid van de Zonnebloem. In april dit jaar werd haar 35-jarig jubileum gevierd. Haar stokpaardje en trots is toch wel de activiteit 'Zon in de Schoorsteen'. Bep Mokery - Daane wordt erelid van gymnastiekvereniging WWSV Zij wordt gehuldigd voor haar vele werkzaamheden als lid van de Technische Commissie (sinds 1973) en jurylid van de gymnastiekvereniging. Karel en Fong van het Kantonees Specialiteiten Restaurant melden dat na de brand er hard gewerkt wordt om de apparatuur van de keuken te herstellen en een start wordt gemaakt met het opnieuw inrichten van het restaurantgedeelte. December Het vierde boek van Frank van Zwol is uit, een spannende thriller, een sciencefiction met als titel 'Schokgolf'. Het scenario lijkt realistisch, de gevolgen zijn niet te overzien. De muurschildering van Jaap Min is in ere hersteld. De schildering in het verbouwde raadhuis toont alles wat Akersloot Akersloot maakt. Het staat weer fris en in mooie kleuren op een prominente plek in het gebouw. Kerst in Akersloot, schouder aan schouder bij Van der Valk. Zo'n zestig ouderen schuiven aan voor een kerstdiner, een initiatief van het Nationale Ouderenfonds dat wordt omarmd door de genoemde hotel-restaurantketen. Het Ouderenfonds wil hiermee iets doen aan de eenzaamheid onder de senioren. Foute kersttrui run. Op vrijdag 23 december om 19.00 uur trekken de Akersloters hun 'foute' kersttrui aan en rennen of wandelen voor het goede doel 'Serious Request'. De tweehonderd deelnemers lopen ruim 1600,- bij elkaar. De run is georganiseerd door café 'De Vriendschap'. Ludo Tiebie 96 Deelnemers goede doel o'Serious Request bij café 'De Vriendschap'.

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 97