Lintjes voor duizendpoten. Twee inwoners uit Akersloot zijn benoemd in de Orde van Oranje Nassau, de heer van Dijk voor zijn activiteiten bij Meervogels '31 en de heer Smit voor zijn werkzaamheden bij de Jacobus Major Parochie. Wegens overslaande brand bij de buren is het restaurant tijdelijk gesloten. Dit staat te lezen op de website van Chinees restaurant 'The Flying Dragon'. Brandweerkorpsen van Akersloot, Heiloo en Limmen rukken uit om het vuur te bedwingen, waarbij ook twee woonhuizen zwaar beschadigd raken. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak van deze grote brand. Boerin Wendy de Koning lanceert crowdlunding voor een melktap, binnenkort kan iedereen pure en verse koemelk tappen aan de Roemersdijk. Mei De vestiging van een gezondheidscentrum op de locatie van de leegstaande Jacobusschool aan de Kerklaan in Akersloot is niet ondenkbeeldig. Een zorgvastgoedbedrijf onderzoekt de mogelijkheden. De ouderen van 'De Beukenoot' te Akersloot krijgen van de Rabobank een symbolische cheque overhandigd. Hiermee wordt het mogelijk om voor deze groep kwetsbare ouderen een duofiets met elektrische ondersteuning aan te schaffen. Kunstenaars uit Akersloot en omgeving exposeren hun meest recente werkstukken in de voormalige bollenschuur aan de Buurtweg te Akersloot. Het Akersloter Aquariuskoor houdt een zeer gevarieerde muzikale middag in de RK Kerk waar een breed scala aan muzikanten, koren, en solisten optreedt. Een krantenbezorger (72) wordt neergeslagen door een drietal mannen. Dit incident eindigt in de Johan Vermeerstraat na een woordenwisseling, waarna één van de drie daders de man een klap in het gezicht geeft, de daders laten het slachtoffer vervolgens gewond achter. 92 Meerweg. Brandweer probeert de brand te bedwingen.

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 93