Mishandeld door nepagenten. Een 15-jarige jongen uit Akersloot is aangevallen door twee mannen. Dat gebeurt op de Boekelermeerweg Kanaalweg in Heiloo. Hij wordt geschopt en geslagen. De aanleiding voor de mishandeling is niet bekend. Maart Vier brandweerlieden van het vrijwilligers Korps Akersloot worden door Burgmeester Toon Mans onderscheiden voor hun langdurige brandweerdienst. Thom Groot en Vincent Tiebie ontvangen het bronzen brandweerkruis voor hun 20-jarig dienstverband. Ton Dekker en Gerard Swart krijgen het verzilverd brandweerkruis voor hun 25-jarig dienstverband. Tevens wordt er afscheid genomen van Siem Meijne en Gerard Boots. Gemaal 1879 draait weer. Het gemaal heeft de afgelopen winter een grote onderhoudsbeurt ondergaan door vrijwilligers. Terwijl het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier de vijzellagering heeft verbeterd. Er kan dus weer water worden weggemalen. Zorgen om het gebouw van de voormalige St. Jacobusschool aan de Kerklaan. Diverse partijen en inwoners maken zich zorgen over wat er met het uit 1930 stammende gedeelte van het scholencomplex gaat gebeuren. Brandweer Akersloot, Scouting Akersloot en de boerderij 'Het Vertrouwen' organiseren voor de derde keer onder de naam 'Blik op de Strandwal' een gevarieerde open dag, waarbij allerlei activiteiten en demonstraties plaatsvinden. Munten gevonden in Akersloot. Dit meldt een wijkagent op twitter. Hij spreekt van een flinke hoeveelheid en een behoorlijk gewicht. Meer details worden nog niet bekend gemaakt. Fietsenwinkel Melker aan de Raadhuisweg verhuist na 56 jaar naar Akerhof. In het pand aan de Raadhuisweg komt kleermaker Solti. April Peuterspeelzaal 't Bruggetje opent op vrijdag 15 april zijn deuren in basisschool de Brug. Door de krachtenbundeling wordt een doorgaande leerlijn geboden voor de kinderen vanaf 2 tot 12 jaar. Het jaar 2016 is een jubileumjaar voor 't Hoorntje. Zij vieren 40 jaar gastvrijheid en hopen zondag 24 april tijdens de feestelijke open dag velen als gast te mogen begroeten. 91 Tijdens de dag 'Blik op de strandwal'

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 92