Geoefend werd in de oude bollenschuur van Blokker aan de Sluisweg. Toen die niet meer beschikbaar was, werd geoefend in een oude koelcel in de Wijkermeerpolder in Beverwijk van de schoonmoeder van Pim Verduijn, mevrouw Beentjes-Hoogland. De muziekstijl laat zich omschrijven als stevige rockmuziek met nummers van onder meer Thin Lizzy en AC/ DC. Pierre Pennekamp en Hans van der Waals schreven meerdere eigen nummers zoals 'Freedom' en 'Machteloos'. Het meedoen aan V.l.n.r.: Pterre 'The Dommelsch Clash of the cover bands' bracht de band tot optredens Pennekamp, Pim in Hoorn (Manifesto), Utrecht, Rotterdam en Amsterdam (De Heeren van Verduijn, Hans van Amstel). Ook de jaarlijkse Walk-In concerten in Akersloot kennen in Be-Rude den Hartog in café een enthousiaste deelnemer. 'De Vriendschap'. Met busjes, paardentrailer, pick-up auto en met verschillende stationcars werd voor eigen vervoer gezorgd. Bij de duikclub in IJmuiden was een stroomvoorziening die per abuis 380 volt gaf. Gevolg hiervan was: twee zangversterkers, mixer en gitaarversterker doorgebrand. Met kunst en vliegwerk werd het optreden toch voortgezet. Zonder volledig te zijn kunnen als andere locaties van optredens worden genoemd de Storey Club, De Vriendschap, 't Achterom en de plaatsen Uitgeest, Beverwijk en Alkmaar. Desire De muzikanten van Rainbow Warrior (Nico Molenaar, Ron Verduijn, Frank Buur, Johan Vermaas en Jeckes van Baar) speelden veel in de regio toen drummer Johan Vermaas begin jaren 90 zijn plek afstond aan Limmenees 81 no polite way'. De band Voormekaar was net een bijenkorf, de muzikanten vlogen erin en eruit. Hieronder een overzicht. Aanvang Voormekaar Hans van der Waals (zang), Wido Roorda (drums), Pierre Pennekamp (gitaar/zang), Pim Verduijn (basgitaar/zang) en Rob Brocken (toetsenist/zang, Alkmaar) Hebben ook in de band gezeten Ron Kuhn (drum), Egbert Chrisstofferssen (gitaar), Randy van der Boren (toetsenist) en Ruud de Lange (zang). Uiteindelijke samenstelling Be- Rude Ruud den Hartog (zang), Pierre Pennekamp (gitaar/zang), Hans van der Waals (drums), Bas Dollenkamp (gitaar) en Pim Verduijn (basgitaar/ zang). der Waal en Ruud

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 82