André Deijlen hopte weer terug naar de gitaar en Pim Verduijn nam de basgitaar voor zijn rekening. De songteksten werden opgeschreven door het herhaaldelijk afluisteren van gedeelten van langspeelplaten. De nummers werden op cassettebandjes opgenomen en onder de bandleden verspreid. Als oefenruimte werd de bollenschuur van Blokker aan de Sluisweg gebruikt. Deze oefenruimte werd gedeeld met de band Desire. De muziekstijl was Top 40 in brede zin. In café De Balken in Uitgeest werd de band aangekondigd als top 100 band. Dat klopte in zoverre, dat de band alleen nummer 1 en nummer 100 speelde. Er waren ook optredens in de Storey Club, 't Achterom, Breezand, Winkel en Dronten. Ook is gespeeld in een Amsterdams kerkje ter gelegenheid van een bruiloft. Akoestisch vormde dit een uitdaging. De naam heeft nogal eens tot onbegrip geleid bij uitbaters die niet begrepen dat For2Night stond voor 'voor vanavond'. Eén kroegbaas had op het affiche met een dikke viltstift de twee veranderd in een één. Hij had immers de band voor één avond geboekt en niet voor twee. Een bijzonder optreden vond plaats op de Alkmaarse wielerbaan onder auspiciën van boekingsbureau Henk Geels. Voorafgaand aan For2Night speelde Shoreline en na For2Night trad Sugar Lee Hooper op. Het stadion bood plaats aan 2500 toeschouwers. Maar vanwege de eerste warme dag van de zomer kwamen er slechts 250. De band had twee eigen nummers. Eén daarvan was een bewerkte versie van Face-it, ook al gespeeld door de band met de naam Face-it. Het andere nummer had als titel 'I don't care'. Het vervoer ging altijd met een gehuurd busje. De muziekinstallatie werd ook gehuurd. Zo kwam het wel eens voor dat de bandleden om 12.00 uur 's middags alles op gingen halen. Om de huurkosten tot één dag te beperken moest ook alles weer vóór 12.00 uur de volgende dag terug worden gebracht. Zeker als ver weg was gespeeld was het laat thuis en weer vroeg op. In zo'n scenario waren de verdiensten ongeveer f. 10,00 per persoon. Tijdens de bruiloft van Pim Verduijn gaf André Deijlen aan, dat hij ging stoppen met de band. Daarna zijn Huub Metselaar en Jacqueline de Korte nog een aantal jaren als duo doorgegaan en waren veel te horen op vakantieparken en bruiloften in het hele land. Voormekaar/ Be-Rude In 1988/ 1989 is het allemaal begonnen. Voordat de uiteindelijke bezetting tot stand kwam, waren er diverse wisselingen in de formatie. Samen spelend ontstond er een lekkere gitaarsound van de jaren 70 80 Rockstijl. In 2005 werd de naam veranderd in Be-Rude. Dit was Ruig zoals dat bij Rock hoort en een woordspeling die hoort bij zanger Ruud de Lange. De slogan was 'There's

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 81