al spoedig liepen alle boekingen via muziekbureau Henk Geels. Het gevolg was dat de optredens meer landelijk werden, optredens van Den Helder tot aan Limburg en Groningen waren het gevolg. Gemiddeld werd er zo'n 60 keer per jaar opgetreden in het landelijke zalencircuit. Between heeft ook met tegenslag te maken gehad. Zij hadden hun oefenruimte in de boerderij van de familie Dekker aan de Oosterzijweg in Heiloo. Tijdens de Akersloter Kermis van 1986 is deze boerderij in vlammen opgegaan en helaas stonden daar alle instrumenten, versterkers en de net aangeschafte tourbus opgeslagen en gestald. Een benefietconcert in BukBuk volgde en de band kwam er weer bovenop. Onder aanvoering van frontman Frank Niemans werden nummers van onder andere John Fogerty (CCR), U2, The Cure en Brain Adams zo authentiek mogelijk ten gehore gebracht. Naast deze covers stonden er ook eigen nummers op het repertoire. Zo hadden zij succes met de ballad 'Tell Me Why', als ode aan een slachtoffer van zinloos geweld op het strand van Egmond. Een ander nummer 'Emotion' is uitgebracht op de KopPop 2 LP die in de Reel Sound Studio in Nibbixwoud is opgenomen. Between speelde als één van de eerste bands op de Waagplein-zomerconcertreeks in Alkmaar. Andere hoogtepunten waren de voorprogramma's van onder andere de Golden Earring en Meat Loaf. Daarnaast was de band te zien als playbackband met 'Joe Jackson' en 'The Graces' voor het TV programma Veronica CountDown. Between is uiteindelijk na steeds wisselende bezettingen gestopt met optreden in 1995. 78 V.l.n.r.: Hans Laduc, Frank Nkmans, Wido Roorda, boven Gerard Struijf.

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 79