Face-it Steps André Deijlen op gitaar en Wim Swart op drums speelden met elkaar als liefhebberij. Beide jongens hadden zich het spelen zelf eigen gemaakt. Vriend Pim Verduijn oefende op de basgitaar van zijn oudere broer Ron en werd door André Deijlen gevraagd om samen een band te vormen. Pim Verduijn werkte al in die tijd en kon zo zijn eigen gitaar kopen. Later genoot hij les van Sjaak van Baar en Gerard Schoon. In de begintijd werd gebruik gemaakt van een oude radio die door André Deijlen tot versterker was omgebouwd. Alle drie namen zangpartijen voor hun rekening. Geoefend werd in een schuur achter de ouderlijke woning van de familie Deijlen aan Hoogegeest 15 en later bij de familie Bakker, Koningsweg 76 (hoek Sluisweg). Toen zij hoorden, dat de jongens aan de buren om een oefenruimte wilden vragen, boden zij spontaan hun garage aan. Muziek uit de Top 40 werd gespeeld en dan voornamelijk uit de richting van U2 en Joe Jackson. André Deijlen schreef nog het eigen nummer 'Face-it'. De band heeft bestaan van 1983 tot en met 1985. In het begin werd opgetreden als voorprogramma. In 1984 heeft de band ook als soloact opgetreden. Eén maal heeft Hans Kerssens als zanger opgetreden en ook Hermien Broersen heeft één maal met de band gezongen. Door het ontbreken van eigen vervoer werd dat door familie verzorgd. Bij optredens in voorprogramma's was een geluidsinstallatie al aanwezig. Werd alleen opgetreden, dan werd de geluidsinstallatie geleend van Heavy Metal. Opgetreden werd in de omgeving. Storey Club, De Vriendschap, De Ooievaar (Uitgeest) en JOEB (Heiloo) Bij een groepenpresentatie in de laatste gelegenheid begaf de versterker het bij de eerste aanslag van André Deijlen. Gelukkig niet de eigen versterker. Als beginnende band had de formatie in één jaar zes optredens, die allen als een hoogtepunt werden beleefd. Between Between is opgericht in september 1985 met de Akersloters Wido Roorda (drums) en Gerard Struijf (bas) en de uit Heiloo afkomstige Frank Niemans (zang, gitaar) en Hans Laduc (sologitaar). Het eerste optreden was in de nieuwjaarsnacht naar 1 januari 1986 in de Drommedaris in Enkhuizen. In de beginperiode werden de veelal regionale optredens zelf geregeld, maar 77 V.l.n.r.: Pim Verduijn, André Deijlen, Hermien Broersen en Wim Swart.

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 78