Net nadat het artikel 'Akersloot en de popmuziek' (deel 2) definitieve vorm had gekregen, bereikte ons het bericht van het plotseling overlijden van Gerard Struijf. Zijn inbreng in deel 1 en deel 2 van het artikel 'Akersloot en de popmuziek' is groot en mede bepalend geweest. We gaan door met het maken van deel 3 met Gerard in onze gedachten. A XJA^kersloot en de popmuziek (deel 2) Zoals in de Groene Valck 2016 al aangekondigd werd gaan we in dit jaarboek door met de geschiedenis van de Akersloter Popmuziek. In dit artikel houden we ons bezig met de periode 1980 - 1995. Maar eerst kijken we even terug op het eerste deel. Het is namelijk niet beperkt gebleven tot een artikel, maar veel van de genoemde personen en groepen hebben er ook gezamenlijk voor gezorgd dat er rond het overhandigen van een exemplaar van het jaarboek 'de Groene Valck 2016' in de Storey Club (waar het voor velen begonnen is) een spetterend optreden is geweest met een hoog reüniegehalte. Leuke optredens en verrassende combinaties, zoals Tineke Schoemaker met de Tophitters, Theo Baar solo, Henk Kerssens en dochters, Jan Verduin samen met Gerard de Groot en The Magic Strings met een gastoptreden van Jeckes van Baar, die helaas de ongelijke strijd tegen zijn ziekte niet heeft kunnen winnen. Wij zullen de laatste twee delen zonder hem maken, maar we weten dat hij meekijkt en ons inspireert. 66 The Woodpeckers V.l.n.r.: Leo Jak, Jan Veldt (Limmen), Rika Verduin, Bets van Diepen, Jan Jak en Jo Verduin.

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 67