J. Louwe A. v. Veen Jan Buur Jp 15 jaar sleepte met 2 paarden de karren uit het gandgat en nu nog even de namen van de spitters die niet langs de weg timmerden maar toch zeker de helft op hun naam hebben van ons nieuwe kerkhof. De uitbreiding van het kerkhof is klaar en het baarhuisje opnieuw opgebouwd aan de achterzijde (oostzijde) van de begraafplaats. Het kerkhof heeft dan ongeveer 223 plaatsen en een priestergraf. J. Mooy 11 Rijders P. Veldt J. Kraakman J. Veldt Jb. Swart P. Kaptein Th. Droog J. Kaptein Th. Kaandorp (Boekel) N. Kaptein C. Kaandorp (Sluis) A. Swart D. Baltus (Boekel) C. Rood Wed. Kramer (Boekel) J. Sanders Sr. G. Meijne J. Sanders Jr. W. Terluin Jn. Schoorl Jb. Groen J. Zoon Nic. Kaandorp P. Meijne W. Swart (Boekel) Jn. V. Diepen Wed. Polle P. Kerssens (Dijkje) Jn. Kuijs W. Buur P. Hollenberg (Schermer) T. Kerssens Spitters C. Schoon Pz. (Starting) J. Veldt J. Leijen M. Kerssens P. Schouten C. Schoon Sz. J. Teeling A. Schoon Sz. P. Schut Pz. (Hoogegeest) Wed, J. Kerssens P. Leering P. Verduin Dz. Wed. P. Kerssens A. Twaalfhoven Jb. Schoorl (Boekel) J. Hollenberg J. Schut Pz. P. Schut Cz. J. Ridder B. Leijen P. Verduin Jbz. (Pontweg) J. Velzeboer M. Dekker Het nieuwe priestergraf. K. Groen Jz. J. Verduin Jbz. Jn. Broersen Wz. (Julianaweg) H. Woestenburg Th. Renkel J. Admiraal Jb. Baltus Jz. (Koningsweg) P. Kerssens Bz. Gerbrand Bakker P. Buur Jn. Buur (Boschweg/Sluis) W. Laan A. Duin D. Buur C. Dekker (Kerklaan) Alb. v. Sikkelerus W. Terluin S.J. Schoon J. Terluin M. Kruijenaar

De Groene Valck - Akersloot | 2017 | | pagina 12