Akersloot in de ban van de eerste Cross Triatlon. Men kan individueel of in teamverband 500 meter zwem men in het Alkmaardermeer, 15 km mountainbiken in de Limmerpolder en 5 km hardlopen over een parkoers in en rond het dorp. Juli Handbalvereniging Meervogels heeft een eigen zonnecentrale. Leden en sponsoren hebben de zonnepanelen gedoneerd aan de vereniging. Hier door is de vereniging klimaatneutraal geworden. Wethouder Pelzer verrichtte samen met twee jeugdleden de opening. Brand op basisschool 'De Brug'? De brandweer komt voorrijden en de slangen worden uitgerold. Al snel stonden twee enorme waaiers te sproeien, er werden ook nog slangen uitgerold om mee te spuiten. De brandweer heeft op deze tropische dag de kinderen een heerlijke verkoeling bezorgd. Augustus De politie kreeg een melding dat er brand was in een kapperszaak aan 'het Akerhof' Ter plaatse bleek dat de pui van de winkel was ontzet, mogelijk een ramkraak? De brandweer heeft de brand geblust. Uit voorzorg werden de omwonenden ver zocht hun woningen tijdelijk te verlaten. Ten tijde van de melding zou er een kleine zwarte auto zijn weggereden. De politie vraagt getuigen zich te melden. Ook dit jaar weer kermis met op dinsdag middag ringsteken. Akersloot is één van de weinige plaatsen waar het ringsteken met 'aangespannen paard' in ere wordt gehouden. De politie heeft vrijdagavond een man op de fiets aangehouden in Alkmaar. Hij wordt ervan verdacht iemand te hebben Brand bijde verwond bij een steekincident op de Raadhuisweg. Het slachtoffer is AaLpprhoj'aak in het met verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Vlak voordat de scholen weer gaan beginnen start het Timmerdorp 93 13 juni 2015 Eerste Cross Triatlon in Akersloot (foto: Kees Koomans)

De Groene Valck - Akersloot | 2016 | | pagina 93