April Burgemeester Mans reikt lintjes uit. Joop Stam uit Akersloot had de eer om deze Koninklijke onder scheiding opgespeld te krijgen. Joop is onder an dere zeer actief voor de Historische Vereniging Oud-Akersloot, de knot- April 2015 groep en de bescherming Joke de Wit en van de weidevogels. Joop Stam met Gemaal 1879 in Akersloot is weer geopend voor het 25ste seizoen. Els Minke exposeert met keramiek. Op de bovenverdieping een expositie met het onderwerp: waterstaatgeschiedenis van Holland boven het IJ. Mei Enkele inwoners van Akersloot zijn bezorgd over de grond die is ge stort op een terrein gelegen ten zuiden van de Brahmslaan, voor de aanleg van een speelveld. De aangevoerde grond zal daarom worden gezeefd waarbij alle stukken puin zullen worden verwijderd. Ook dit jaar zal de voormalige bollenschuur en tuin aan de Buurtweg 49 worden omgetoverd tot een heuse expositieruimte. Dit initiatief van Gerda Velzeboer die als 'de dochter van de kolenboer' samen met nog elf kunstenaars exposeert, lijkt een traditie te worden. De B-junioren van Meervogels handbalmeisjes speelden mee om het kampioenschap van Nederland Uiteindelijk kwamen ze uit op een ze vende plaats, een geweldig resultaat. Molen 'De Oude Knegt' grijpt de Nationale Molendagen aan om be zoekers te trakteren op lekkernijen die vers worden bereid met meel- producten uit de molen. Juni Demonstratie palingroken bij Dil vis. De meiden van de Scouting Akersloot mochten, na het winnen van de regionale wedstrijden, in Baarn strijden om de titel 'de beste patrouille van Nederland'. Er streden 105 groepen mee, de meiden hebben een prachtige negende plaats behaald. 92

De Groene Valck - Akersloot | 2016 | | pagina 92