Piet van Baar 40 jaar bakker Maar we bleven niet stilzitten, de brandweer was net weg of de oven ging weer aan. De volgende dag waren we alweer open. Vele ramptoeristen kwamen een kijkje nemen en dat was meteen een topdag voor de winkel. Jaren tachtig Dit zijn jaren met grote veranderingen. Motel Akersloot wordt gebouwd en we leveren het brood en gebak. Ook Turbo 2000 uit Uitgeest is klant. Het wordt steeds groter en we passen de bakkerij Piet (3) op cursus hierop aan. Maar na een aantal jaren wordt het Motel te groot en is dan geen aantrekkelijke klant meer. De eisen worden steeds omhoog geschroefd en prijzen gaan omlaag. Er waren grote investeringen nodig om hieraan te kunnen voldoen. Piet (3) wilde dit wel aan maar Judith houdt van kleinschaligheid en contact met de mensen, dit zou verloren kunnen gaan. We hadden volop klandizie in het dorp en zijn toen afgehaakt. Piet (3) houdt niet van stilzitten, werkweken van tachtig uur zijn hem niet vreemd. Het assortiment wordt steeds aangepast aan de wensen van de klant. Om hiervoor ideeën op te doen, worden beurzen bezocht in binnen- en hebben in de bakkerij het vak geleerd. De Akersloter schooljeugd krijgt ook de kans om in de bakkerij te kijken. 74 AKERSLOOT - Sinds juni 1963 zit uur 's nachts. Nooit is Piet ziek en wart- bakker Piet van Baar in het vak en dus delen is een van zijn grootste hobbv's. komende juni viert hij zijn 40-jarig Zo loopt hij de 4-daagse in Nijmegen, jubileum. Piet van BaarlII, zoon van Verder is hij altijd bezig met het vak. Piet van Baar II en kleinzoon van zijn vak. Het uitproberen van nieuwe oprichter Piet van Baar I, begon bij producten en staan glunderen wanneer vader en grootvader ais leerling-bak- deze succesvol de oven verruilen voor ker. maar nu, dus 40 jaar later, is hij zelf de winkel. Bescheiden als Piet is, wil hij leermeester en heeft het vak aan eigen niet te veel aandacht aan zijn lustrum zoon Peter geleerd. Ook oudste doch- besteden. Maar 40 jaar kan en mag niet ter Laura zit in het bakkersgilde. dan onopgemerkt voorbij gaan en daarom als banketbakster. Jongste dochter worden er van 12 tot en met 3.1 mei Johanneke ts net als haar moeder een aantrekkelijke acties voor de klanten grote steunpilaar achter de schermen, gehouden bij Brood Banketbakkerij Al 40 jaar lang om vier uur 's nachts P.N. van Baar. aan de Kerklaan 14 te opstaan en op zaterdag zelfs om één Akersloot. Piet (3) geeft de schooljeugd uitleg

De Groene Valck - Akersloot | 2016 | | pagina 74