ook gestimuleerd om mijn papieren te halen. Toen ik mijn diploma had behaald ging ik in Heiloo aan de slag bij banketbakker Van Velzen. Niet meer in het brood, maar in het banket en chocoladewerk, zo heb ik tijdens mijn werkzame leven mijn brood verdiend. Uitbreidingen Piet (3) gaat in 1963 fulltime aan de slag en dan werken er drie generaties Piet van Baar in de zaak. Een paar jaar later stapt hij in het huwelijksbootje met Judith Mulder uit Haarlem. Na precies een jaar verkering trouwen ze op 16 juni 1969. Ze gaan wonen aan de Buurtweg in de voormalige pastorie van de hervormde kerk. In 1974 gaat de boel weer op de schop. Piet (3) en Judith verhuizen van de Buurtweg naar de bakkerij aan de Kerklaan. De woning wordt geruild met zijn ouders, die aan de Buurtweg komen te wonen. De bakkerij en de winkel worden weer flink vergroot. Er wordt voortaan boven gewoond. De woonruimte beneden wordt bij de winkel getrokken en deze wordt ingericht als zelfbedieningswinkel. Tijdens het uitventen van het brood worden ook boodschappenboekjes bij de klanten opgehaald. De boodschappen worden bij elkaar gezocht en later bezorgd. Maar het leverde ook steeds meer werk op, we pakten zoveel zaken tegelijk aan. De bakkerij, de winkel, de ventwijken en het bezorgen van boodschappen. Piet (3) staat om vier uur 's morgens op om te werken in de bakkerij. 's Middags van 13.00 uur tot 15.00 uur ging hij nog even naar bed en daarna tot in de avond nog aan de slag. We moesten keuzes maken. In die tijd 71 Piet (3) aan het venten 1969) Piet (3) Piet (1) en Piet (2)

De Groene Valck - Akersloot | 2016 | | pagina 71