40 jaar 40 jaar Peter schrijft zijn dagelijkse werkzaamheden op in een jaaragenda, noteert tevens de extreme weersomstandigheden en de namen van het personeel dat op dat moment bij hem aan het werk is. Hij doet dit al sinds 1973, heeft inmiddels 42 volle jaaragenda's en schrijft nu in jaaragenda nr. 43. Het is uitstekend naslagwerk, terugkijkend in het jaar 2013, 14 maart het vriest vijf graden, 21 maart drie graden vorst, 31 maart vriest nog steeds -2 graden. De maand maart is nooit zo koud geweest. April, de nachtvorst is over. Die avond klinkt er uit een "Ten aanzien van bollenontsmetting kan je er bepaalde lijnen uit halen, toen deed ik het zo en toen zo, het bepalen van temperatuurbehandeling van de bollen, enzovoorts. Het werken met jaaragenda's heb ik van Piet Blokker geleerd, Kaptein Bloembollenbedrijf die schreef ook al zijn werkzaamheden op." Het bloemen- bloembollenbedrijf van Peter bestaat in 2013 op 31 mei 40 jaar. Dit wordt groots gevierd en tevens wordt er een reünie georganiseerd. De scholieren die door de jaren heen bij Peter en Joke hebben gewerkt, worden uitgenodigd. goede muziek en worden er heerlijke hapjes geserveerd van Westers Akerparty. Iedereen geniet, vooral Peter en Joke, en het is een zeer geslaagd feest. Kaptein Bloembollenbedrijf "Ik ben al jaren bloembollenkweker en sinds 1992 hebben wij naast het bloembollenbedrijf ook een stalling voor caravans. Sinds enige jaren ben ik als kweker aan het afbouwen. Ik heb nu nog een halve hectare tuingrond in bedrijf." 25 Dit wil ik graag met jullie vieren op vrijdag 31 mei 2013 vanaf 20.30 uur.

De Groene Valck - Akersloot | 2016 | | pagina 25