In 1980 speelde ik weer in Meervogels 3 waar Arie Broersen leider van was. Arie, toen 56 jaar en in die periode net vervroegd uitgetreden (VUT) bij het staalbedrijf Hoogovens, nu Tata Steel, had alle tijd en hielp in de week wel eens mee met bollen rooien. Hij kwam rond half tien en ging in de middag na koppiestijd, rond drieën, weer naar huis. Het kwam voor dat tijdens het bollen rooien de opstelling van het elftal werd gemaakt. Ik was aanvoerder van dat team. Dit waren leuke seizoenen, ook met het team, waarmee we ook een keer kampioen zijn geworden. Arie is inmiddels in de negentig en ik bezoek hem nog twee keer per jaar. In augustus 1985 bezocht ik de kermis in Zuid Schermer. Omdat ik daar gewoond had, ging ik elk jaar naar de kermis in Zuid Schermer en zag ik oude kameraden, onder andere Kees van Diepen. Daar kwam ik zaterdagavond Rina Wit tegen en vroeg of haar zuster Joke op de kermis was. Rina zei: "zondagmiddag komt Joke ook naar de kermis". Ik kende Joke al uit de tijd dat ik nog in het eerste speelde van Graftdijk, daar speelde ook haar zwagers en in die periode vertrok haar zus met haar man naar Calgary." Joke Wit groeit op in Graftdijk en is de jongste dochter van slager Wit en zijn vrouw. Zij heeft nog drie zussen boven haar. 19 1983 Meervogels 3 Staand (v.l.n.r.) Ton Kaptein, Arnold Buur, Nico Pekel, Jan Dorst, Aad vdEng, Gerard Boots, Cees Swart Voor (v.l.n.r.): Leider Arie Broersen, Peter Kaptein, Aad Verduin, Paul Eriks, Loek Leijen, Peter Verduin, Wim van Baar, Cor Schouten

De Groene Valck - Akersloot | 2016 | | pagina 19