Schulpvaart, vernieuwd worden. Volgens de gemeente komt deze niet door de APK. Het gaat wel een paar maanden duren voor we weer van onze normale weg naar Limmen en Castricum gebruik kunnen maken. Henk van de Berg en Luc Tros zijn ontevreden over situatie rondom het vredesmonument en de houding van de gemeente. Er verschijnt een groot artikel in een landelijk dagblad. IJsclub Akersloot kan het 500e lid verwelkomen. Het is de negenjarige Stan Groot die verrast wordt met een ijstaart en bloemen. Limonaderivier stroomt door de Rembrandtschool op het einde van de kinderboekenweek, er varen zelfs bootjes in deze rivier. Ook bakken de moeders pannenkoeken voor een feestelijke lunch. In het Kruispunt wordt, voor ouderen, een opfriscursus verkeersregels gegeven. November De toneelvereniging 'Rossenbacker' speelt in 'De Lelie' het blijspel 'Een zonnige vakantie' van Jan van der Schoor. Hoera, de brug over de Schulpvaart is klaar, het ziet er goed uit. Nu nog de belijning op de Uitgeesterweg. Oktober Pinkeltje en basisschool 'De Brug' gaan samenwerken. Nu Pinkeltje in 'De Lelie' is gehuisvest, wordt voor de schoolkinderen de voor- tussen- en naschoolseopvang in 'De Brug' ondergebracht. De portier van een café in Alkmaar wordt bedreigd door een Akersloter met een mes. Als dat niet het gewenste effect heeft, zet de Akersloter zijn tanden in de kuit van de portier. Hij wordt door de politie aangehouden. De brandweer moet uitrukken voor een felle brand aan het 't Schouw, de brand is waarschijnlijk door kortsluiting in een wasdroger ontstaan. De schuur achter deze woning kan als verloren worden beschouwd. 95 Van de Berg en Tros bij het vredesmonument. Felle brand aan t Schouw.

De Groene Valck - Akersloot | 2015 | | pagina 95