De presentatie is in handen Liesbeth Schrijver-Krom, dit alles in samenwerking met de SWOA. Maura Sintemaartensdijk uit Akersloot gaat voor een maand naar Ghana om zich in te zetten voor de gezondheidszorg. Het maaien van de rietkragen en het branden hiervan levert, door het weg blijven van vorst en door het natte weer, veel problemen op voor de beheerders van het landschap Noord-Holland. De PvdA bezoekt Akersloot met een wensparaplu en de Akersloters kunnen hun wensen aan de paraplu hangen. Wensen zijn dat het Kruispunt en de bibliotheek moeten blijven, Akersloters uiten hun bezorgdheid over de gevaarlijke kruispunten in Akersloot en vinden de vele verkeersdrempels te hoog. Er verdwijnt weer een winkel in het dorp. 't Winkeltje specialist in cadeauartikelen en decoratie, gelegen aan het Churchillplein, sluit zijn deuren. "Zorgen over het Kruispunt is nergens voor nodig," zegt wethouder Hilbrand Klijnstra, "want er zijn geen plannen het pand te verkopen". Rob Dekker heeft bij de gemeentelijke verkiezingen veel voorkeurstemmen gekregen en zou direct voor de VVD in de gemeenteraad zijn gekomen. Hij bedankt echter, het zou dan ten koste gaan van de vele vrijwilligerstaken die hij uitoefent. Met 'Blik op de Strandwal' pakken de brandweer, melkveebedrijf 'Het Vertrouwen' en de scouting weer groots uit op hun strandwal met demonstraties. In het bijzonder aan Winder Limmen en kraanmachinist Jaco Wolvers! Er zijn heel wat prachtige tekeningen in geleverd De volgende tekenaars hebben hiermee een prijs verdient! Joep Vosse 3jr, Lynn Kaandorp 6jr, Lenneke Pettinga 8jr Prijzen kunnen worden opgehaald bij Novy Velzeboer! Het Hotel Akersloot heeft grootse plannen en is in gesprek met de gemeente over het vestigen van een casino. Eerder werd al bekend dat er een nieuw zwembad met wellnessfaciliteiten gerealiseerd zal worden. Ook komen er 80 hotelkamers bij. Maart De organisatie van Blik op de Strandwal kijkt terug op een fantastische dag. Alle bezoekers, vrijwilligers enorm bedankt 91

De Groene Valck - Akersloot | 2015 | | pagina 91