Kroniek 2014 Januari Het college van B&W wordt op de vingers getikt door de nationale ombudsman inzake het vredesmonument en de ernaast gelegen jeu de boulesbaan. De herinrichting komt weer op de agenda. Deze maand worden er weer volop Keeztoernooien georganiseerd, want Akersloot is immers de bakermat van het keezen in Nederland. De buitenwegen en ponten van Akersloot en de Woude worden door het Hoogheemraadschap overgedragen aan de gemeente Castricum. Catering Akerparty en Akersmakelijk, gevestigd op het Wilhelminaplein, stopt. Akerijs blijft bestaan en zal in het voorjaar weer openen. Julia Hollenberg wordt 80 jaar. Geen 80 rode rozen voor haar verjaardag maar 80 rode kratten bier. Volgens het Nieuwsblad van Castricum liggen het Akersloter raadslid Verduin en het bestuur van de PvdA te rollenbollen over straat. Peter Verduin stopt kort daarna als raadslid van de PvdA. Ook het boardingtoernooi wordt weer in 'De Lelie' gehouden. Mevrouw Tichelaar van Nationale Nederlanden overhandigt aan voorzitter John Wissenburg van de molenstichting een cheque van 2.500 euro die gebruikt gaat worden voor het onderhoud van 'De Oude Knegt'. Kinderkledingwinkel Pebbels Bam Bam, gevestigd in het Akerhof, houdt opheffingsuitverkoop en sluit zijn Pebbels en Bam Bam. deuren Februari In het kerkje aan het Dielofslaantje wordt het concert van Akersloters voor Akersloters weer gehouden. Met medewerking van Phonation onder leiding van Piet de Groot. Ook uit Akersloot Margret en Anne Graas, de Heren Zeventien, Ester Krom en Yvonne Meijer, Huub Metselaar, Michael Hijlkema, The Visitors, Manon en Aniek Schagen. party-verhuur; Akersmakelijk. Tristan en Beerend Westers. 90

De Groene Valck - Akersloot | 2015 | | pagina 90