11 uwe lijk Hans T Arduin en Corry van Heken T 1 nr.Henk, schoon dochter Corry, goon Hans en Heny een drietal verre reizen en blijft per keer een maand weg. Zij gaat mee met haar zus en zwager naar de World Police and Fire Games, de Olympische spelen voor brandweer en politie in de Verenigde Staten, Barcelona, en Canada. Flaar zwager doet mee aan deze spelen bij het onderdeel schieten, hij is scherpschutter. Voor ons trouwen zijn wij saampjes met de zeilboot naar de Westeinderplassen bij Aalsmeer geweest, jaren heeft de familie Van Straten tegenover ons gewoond. Flun kinderen hadden dezelfde leeftijd als onze kinderen. Wij hadden goed contact met elkaar, het waren fijne buren. Wij vinden het nog jammer dat ze op een gegeven moment hebben besloten te verhuizen naar Vierhouten. In 2012 sluiten Henk en Heny het bedrijf en krijgen gij weer ge een van tijd. Henk brengt gijn tijd door met het legen van een boek of gaat geilen. Daarnaast is hij begig met het opruimen van gijn bedrijventerrein, in 2012 gijn de tanks al opgeruimd. Heny volgt al jaren teken- en schilderlessen bij H. LJ.I.B. en maakt prachtige schilderijen. Op dit moment volgt gij ook boetseer- en keramieklessen bij atelier 'de dochter van de kolenboer'. Met een eigen bedrijf hadden Heny en Henk een druk bestaan, het was altijd bedrijvig. De rust en de stilte die er nu is, vinden Henk en Heny geer prettig en geheel niet storend. Henk n as ook 30 jaar bij de vrijwillige brandweer. Aan een samenwerking- en informatieuitwisselingsbegoek aan de brandweer in Glasgow hebben gij een goede vriendschap overgehouden met het echtpaar Mike en Yvonne Hunt, waar gij tijdens het begoek logeerden. Het klikt tussen de echtparen en het enejaar komt het echtpaar Hunt naar Akersloot en het anderejaar begoeken Heny en Henk hun vrienden in Glasgow. In 2003 is Henk, na 30 jaar en op 59jarige leeftijd gestopt bij de vrijn 'Uiige brand» 'eer. Zonen van Corry V.Ln.r.: Tristan, Glenn en Owen Moor 20 Hans en Corry

De Groene Valck - Akersloot | 2014 | | pagina 21