Scouting Akersloot organiseert de JOTA cross 2012 voor scouting Noord-Holland Noord. Vele scouts voerden opdrachten uit in Akersloot. Door de gedegen organisatie en het mooie weer werd JOTA 2012 een groot succes. Scouting groep Rurik uit Heiloo eindigt als eerste. November Op de Johannes en Jacobusscliool hebben de leerlingen genoten van het Nationaal Sclioolontbijt, dit ontbijt werd verzorgd door Deen supermarkt. Op de Kerklaan 14 is een geheel nieuw product ontwikkeld in de bakkerij, het heet Akersloter plakken. Het moet heel lekker zijn en het wordt verpakt in een prachtig nostalgisch bewaarblik. In 'De Lelie' speelt de toneel vereniging Rossenbacker het blijspel: 'Zusters in Zaken'. Het R.K. dameskoor Sint Caecilia bestaat 50 jaar. Dit wordt natuurlijk gevierd en gelijk worden vier jubilarissen in het zonnetje gezet, zij zijn vanaf het begin lid. Op initiatief van Pieter Hacquebard en met behulp van het parochiebestuur en de Historische Vereniging Oud-Akersloot is een expositie in de R.K. kerk gehouden over het leven en werk van Pastoor A. van den Berg. Te zien waren vele schilderijen, geschriften en zijn onderzoeksgegevens over de geschiedenis van Akersloot. Zijn eretitel was de pluizenaar van Akersloot. Hij heeft van 1939 tot 1964 gewerkt in Akersloot en is hier ook overleden. Op zeven locaties kan een ieder naar muziek luisteren gemaakt door koren en bands. Daarna wordt er een gezamenlijk slotoptreden in de Storey-club gehouden. 93 Expositie pastoor Van den Berg in de R.K. kerk

De Groene Valck - Akersloot | 2013 | | pagina 93