De polder is gelegen tussen de A9 en de Westerweg en beslaat ongeveer 3.6 hectare. Timmerdorp was weer een groot succes, behalve het bouwen was er het spookhuis van de scouting, de knutseltent, de middagmarkt, de open avond. De kinderen en vrijwilligers kijken terug op een fantastische week. Onder grote belangstelling werd, door zijn kinderen, de Rob van der Engtribune op het voetbalcomplex van Meervogels geopend. Rob was de grote inspirator van de supportersvereniging. Oktober De brandweer kreeg een melding van een woningbrand op het Mendelssolinplein, de brand in de schoorsteen, was snel geblust. Twee jongens kwamen op het Alkmaardermeer tijdens het zeilen in de problemen. Het werd al donker, gelukkig werden zij gezien vanuit de A.R.Z.V. Met een motorboot werd hulp geboden. Ook de brandweer was snel ter plaatse. Voor het eerst sinds de samenvoeging van de Johannes en de Jacobusscliool vierden beide scholen een gezamenlijk feest. Wat voorheen Joliannesdag werd genoemd heet nu Arendsdag, zo hebben de kinderen van beide scholen beslist. De WD nodigt een ieder uit voor een discussieavond in het Achterom, zij willen op deze avond de mening peilen over de voorgenomen plaats van de JOP bij de scatebaan. Particulieren kunnen met elkaar hun eigen woningcomplex vormgeven in het nieuwe plan Startingerweg. Belangstellenden hiervoor kunnen op 31 oktober hun licht opsteken in het Kruispunt. De Storey Club viert het feit dat hun clubgebouw 'De Toekomst' tien jaar bestaat. Zendmast voor de Jota cross op het scoutingterrein. Foto Kees Koomans Akerfoto

De Groene Valck - Akersloot | 2013 | | pagina 92