5. Hallo Nico v. d. Eng. Ja jij bent eigenlijk Akersloot een beetje ontgroeid. Maar toch ken ik je hoor. Op een prikkie. Weet je van nie? Wan je Ritsje Annie, Handballen dat kan ge! Zonder haar hadden we nooit geen kanpioen geworden. Dag hoor. 6. Nn komt Henk de Goede. Ja jou ken ik niet go heel goed. Maar Jan vertelt me wel eens goiets. Als hij een brief van je heeft gehad. Ook vertelt hij wel eens iets van de mensen waarmee hij werkt. Bij de een krijgt hij koffie, maar bij de ander komt hij op de koffie. Maar hij kent ge op een prik hoor. Henk het gaat je goed hoor! 7. Han Hollenberg, dat is een militairtje met strepen hé? Ja, die mannen aan Boekei laat die maar schuiven, daar git pit in. Zet je de boel wel eens op stelten? Net als je gasje deed op de naaischool. Ze kon het hoor. Houd je taai, dag! 8. Ha, die Hannes Kraakman. Ja jij bent een oude bekende hoor. Weet je nog dat je gei: Ga weg, stiekemerd. Weet je wat ik vanmiddag van Wim kreeg? Een wortel! Wan jou heb ik nog eens een meiraap gehad, weet je dat nog? Het beste hoor! 9. Morgen Kaandorp! Ja Cor, jou bedoel ik. We kennen elkaar niet go goed hé! Biet ken ik beter ook vanwege de handbal Ze speelt goed hoor! Houd je taai, dag. 10. En dan onsKareltje. Hoe gaat het met jou. Speelje nogwel eens voor conferancier? Kleter stoof me vanmiddag nog voorbij; 'Morgen" gei ie, net als altijd reed hij, vreselijk hard. Weet je waar hij mee ventte? Met AkerdingenNu het beste hoor. 11Nu krijgen we Pieter Koe/wijn, hoe gaat het met jouw lange benen. Komen wel goed van pas en, als je op patrouille gaat. Met een gang gekt:r. Maar groetje hoor! 12. En dan krijgen we Piet Eeyen. Ha, die lange. Of ben je door de warmte wat gekronpen? Niet doen hoor! Dat kan altijd nog. Weet je niet met wie je van doen hebt? Nu je bent veel langs ons gegaan als je naar Zweeris ging. Ik heb je nog wel eens nat gegooid. Wergeten? Dag hoor! 13. Is Arie Molenaar. Graat het met jou wat? Nooit eens geegiek geg? Wanmiddag gag ik Nico nog op gijn schaatsen. Ik vroeg ge even te leen maar ik moest maar naar gijn vader gaan, gei hij. Dat heb ik maar niet gedaan want het is maar voor één dag denk ik. De mijnen gitten nog vol roest. Green complimentje voor me hé? Maar het beste hoor! 14. Dat is Klaas Schoon. Ja, jij bent nog maar kort weg. Wond je de reis mooi? Ik ga morgen maar eens kijken of Arie Schoon nog gebak heeft. Wat denk je, 4 taartjes voorf 1Nu gedag hoor! 15. En nu Jaap Swart. Ja jij bent toch al een tijdje weg, maar ik ken je nog goed hoor! Ik heb wel eens met je geschaatst, toen was ik nog een prutser, maar ik hoop weer eens gauw een rondje te mogen rijden, dan gal je de verbetering wel merken. Bye Bye! 16. Hallo die Gert Schouten. Ja, jij bent ook een oude bekende. Zeg, heb je nooit eens een foto gemist? Die van Wolendam waar Kaandorp gijn veiligheidspeld vergeten had? 2 jongens en 2 meisjes, en toch weer 4 jongens. Maar als je het weet, hij is bier hoor! Zie maar, dat je hem terugkrijgt! De groeten. 17. Dat is Jan Terluin. Ja jij git gekt?r wel weer in een of ander jeepje, en maar racen jongens. Je houdt er wel van geker he? Jammer, dat je er niet mee in de Koningsweg mag komen geg. Dag hoor. 18. Arie Tromp. Zeg, gisteren heb ik een foto van jou gegien. Je gag er best uit hoor.

De Groene Valck - Akersloot | 2013 | | pagina 8