Juni Op het Korenfestival deden 200 leden, van zeven koren, hun best om hun mooiste nummers ten gehore te brengen. Dit alles op het Willielminaplein. Op 4 juni 2012 stoppen Henk en Leny Verduin met hun tankstation aan de Kerklaan. De eerste editie van de zomermarkt van de Rembrandtscliool was een daverend succes. De opbrengst gaat besteed worden aan het schoolplein en de helft gaat naar de Stichting Jarige Job. Ondernemend Akersloot heeft massaal prijzen beschikbaar gesteld om de markt tot een geslaagd evenement te maken. De heren van handbal Meervogels '60 zijn tweede geworden bij het nationaal veldliandbal. Op het handbal kampioenschap van de basisscholen, is bij de meisjes, dejoliannesschool en bij de jongens de Rembrandtscliool als eerste geëindigd. Alle leerlingen van de basisscholen groep 5 en 6 zijn uitgenodigd voor scliooltennis bij TV Akersloot. B&W bezoeken enkele ondernemers in Akersloot. Bezocht worden: Dil vishandel, Van de Valkhotel en camping 'De Boekei'. Burgemeester Mans reikt in de bibliotheek het eerste jaarboek van Oud Akersloot uit aan Freek Struif. In jaarboek 'de Groene Valck' staat onder andere zijn levensverhaal beschreven. Het Rabo beacli-event is alweer voor de zestiende keer gehouden op het beacliveld van handbal Meervogels'60. Het fietspad langs de Limmerweg zal in het nieuwe schooljaar gereed zijn. Op de Molenlei is een vrachtwagen gestolen, verder waren er veel inbraken in ons dorp. 89 Burgemeester Mans reikt de eerste 'Groene Valck' mt

De Groene Valck - Akersloot | 2013 | | pagina 89