na drie jaar werd het de Kennemer Duinen en daarna het Utrechtse Landschap in de provincie Utrecht. Sinds kort benadert hij eigenaren van landgoederen en tracht hij schema's te verkopen waardoor een regelmatig onderhoud is verzekerd. Astrid heeft samen met haar man Rajali twee kinderen, een zoon van 17 en een dochter van 15 jaar. Zij wonen in Alkmaar. Astrid werkt bij de Raphaëlstichting in Sclioorl, als secretaresse. De Raphaëlstichting is een zorginstelling waar mensen met een verstandelijke beperking kunnen wonen en werken. Egbert woont in Akersloot, is getrouwd met José Reus en zij hebben twee kinderen, zoon Aaron en dochter Paulien. José komt ook uit Spanbroek. Het toeval wil dat haar moeder naast Tiny in de schoolbank heeft gezeten en ze zijn ook op dezelfde dag jarig. Egbert is als boswachter werkzaam bij de PWN. Onze beide zonen zijn echte natuurmensen. Onze jongste dochter, Annette, woont in Volendam. Zij en haar partner, Jan Jonk, hebben twee dochters, Noortje en Wiep. Annette kon daar eerst ook helemaal niet wennen. Volendam is een apart dorp. Je bent en je blijft een vreemde, dat noemen ze een echte jas. Haar man zat, naast zijn baan ook in de Volendamse band Spryng. Maribelle was de zangeres. Hij was dus in het weekend veel weg. Toen Annette verkering kreeg ging ze na twee maanden het ouderlijk huis uit en samenwonen. Want zoals zij zelf zei: "anders zien wij elkaar nooit". Ze werkte toen bij het VW-kantoor in Volendam. Annette werkt nu al weer jaren bij het gemeentehuis in Oosthuizen. Frans met zijn vriendin, Liesbeth Goedhart De kleinkinderen van Tiny en Piet van Diepen

De Groene Valck - Akersloot | 2013 | | pagina 48