van Strammerzoom en 10 jaar, als penningmeester, in het bestuur van Strammerzoom gezeten. Ik ben daar heel veel uren mee bezig geweest en dit ontlokte de kreet van mijn kinderen: "weg met de bejaarden". Duidelijk een hint 'te veel van het goede'. Tot verdriet van Tiny ging ik later in het bestuur van de voetbalvereniging Meervogels, ook als penningmeester. Destijds werd de contributie opge haald door mevrouw Matliijssen maar uitgangs punt was dat door de leden van de voetbalvereniging Meervogels de contributie voortaan via bank of giro werd overgemaakt en dat was achteraf wel te veel gevraagd. Later werd het mij teveel en ik ben uiteindelijk gestopt. Toen onze kinderen zelfstandig waren zijn Tiny en ik regelmatig te wintersporten geweest met mijn broer Co en schoonzus Jo en met diverse kennissen langlaufen in Oostenrijk. Daar leef je in een andere wereld en het is een goede omgeving om je zorgen van alle dag te vergeten. We hebben tweemaal de vierdaagse van Assen gefietst. Dat ging als volgt: per fiets naar Enkhuizen dan de boot naar Lemmer. In Lemmer een overnachting en weer per fiets naar Assen. De terugweg ging op dezelfde manier. Uit en thuis had je er dan ongeveer 800 km opzitten. We hebben een gecombineerde reis gemaakt naar Spanje, de heenreis per vliegtuig en de terugreis per bus. Ook hebben wij vakantie gevierd in Noorwegen en Schotland. Daarnaast hebben wij ook in Nederland op diverse boerencampings gestaan. Onze oudste zoon, Frans, is jaren alleen geweest; af en toe had hij kennis aan een meisje. Maar nu heeft hij al weer geruime tijd een vaste latrelatie met zijn vriendin, Liesbetli Goedhart. Frans woont in Utrecht. Zijn eerste werkkring was het Noord-Hollands Landschap, Voor de woning, Meerweg, nr. 8, Piet en Tiny 40 jaar getrouwd

De Groene Valck - Akersloot | 2013 | | pagina 47