15 jaar later hebben we aan de linkerkant van onze woning een nieuw huis laten bouwen waar we gingen wonen en weer 30 jaar later opnieuw nu aan de andere kant, waar we al weer 5 jaar wonen. Dit jaar zijn we 50 jaar getrouwd. Ge^in Struijf: Freek, Gerard, Sjaak, Sien en Tineke Op 28 april 1963 werd onze oudste zoon Gerard geboren, vervolgens kwam Sjaak op 7 oktober 1965 en Tineke op 25 november 1966. Gerard woont in Akersloot en is getrouwd met Lenie Verduin. Zij hebben drie kinderen, Martijn, Renée en Eva. Sjaak woont in Heemstede en is getrouwd met Arnoldine Smit, zij hebben geen kinderen. Onze dochter Tineke woont met haar man, Rob Baltus, en kinderen in Blokker. Zij zijn getrouwd op 8 september 2003 en hebben café-restaurant 'De Nadorst' in Blokker. Onze kinderen konden goed leren, Gerard en Sjaak hebben allebei de Erasmus Universiteit doorlopen. De huidige functie van Gerard is partner bij ICSB Marketing en Strategie en gecommitteerde bij de Stichting Examenkamer. Sjaak is directeur van Stichting Casca te Heemstede, een organisatie voor Welzijn, Cultuur en Kinderopvang. Tineke heeft de Middelbare Hotelvakschool gevolgd. Ik heb 23 jaar voor mijn moeder gevent met boter en kaas. Dit deed ik na mijn werkdag bij Hoogovens. Op het Hoogoventerrein werd een particulier fietsenbedrijf gevestigd dat fietsen aan Hoogovens ver huurde en ook onderhoud verzorgde. Op een gegeven moment kwamen er zoveel fietsen, dat Hoogovens dit in eigen beheer wilde nemen. Ik was daar vanuit mijn werk bij Garage-Zuid bij betrokken en had de stallen die 29

De Groene Valck - Akersloot | 2012 | | pagina 31