in de zoete aardappelen. Ik haalde mijn rijbewijs, kocht daar mijn eerste auto, een Triumph Herald en ging Nieuw-Zeeland bekijken. In Rotorua (Rottenrua), het ruikt daar naar rotte eieren, bij Kangaroa Forest kon ik een baan krijgen. Voor de benodigde papieren vloog ik eerst terug naar Nederland. Toen ik weer terugging naar Nieuw-Zeeland vloog mijn broer Paul met mij mee. Dit was voor hem makkelijk omdat ik daar een onderkomen had en inmiddels een baan. Dus Paul kwam bij mij wonen. Paul woont nog steeds in Nieuw-Zeeland en heeft daar een gezin gesticht. Mijn baan in Nieuw-Zeeland was bomen opmeten. Ik ontmoette in die periode een Canadees, Jonathan Smith en zo ontstond weer het plan om naar Canada te gaan. Ik trouwde in december 1980 met Jonathan in Waimauku (North Eiland)In 1983 maakten we samen een reis van 9 maanden en bezochten we Australia, Bali, Java, Singapore, Malasia, Nepal, India, Nederland, Duitsland, Zwitserland, Frankrijk, Luxemburg, Belgie, Engeland, Ierland, en Canada (Vancouver). Jonathan, mijn echtgenoot, ging voor één jaar terug naar school en ik ging werken voor een Nederlandse bakker. We waren onze banen in Nieuw-Zeeland verloren, want de Staatsbosbouw ging private, zo besloten we te blijven in Canada. Jonathan werkt nu als leraar in de bosbouw. We hebben drie kinderen, Tristan, geboren in 1986, Caitlin geboren in 1988 en Jannemarie geboren in 1991. Caitlin is inmiddels getrouwd met David. Zij hebben één zoon Joey, geboren op 22 augustus 2008 en verwachten in mei 2011 hun tweede kindje. Wij wonen nu in Maple-Ridge, British Columbia. Oppassen en vrijwilligerswerk nemen nu mijn vrije tijd in beslag. Ik ben Area commissioner voorde'Beavers',kinderen in de leeftijdsgroep van 5 tot 7 jaar. De naam van onze Scoutinggroep is '1st Haney'. Daarnaast zorg ik op de woensdag dat de verkoop van tweedehands goederen naar tevredenheid verloopt. Er zijn ongeveer 30 oudere dames die de goederen sorteren, prijzen en verkopen. De verkoop gebeurt in de kerk en de opbrengst van de 42 V.l.n.r. staand: Jannemarie, Tristan, Caitlin, zittend Anneke, de hond Albert en Jonathan.

De Groene Valck - Akersloot | 2011 | | pagina 44