Op 26 september 2010 ben ik 90 geworden en net als met mijn 85ste verjaardag heb ik dit gevierd in 'ons' café 'de Vriendschap'. Al mijn tantezeggers waren van de partij. Ook vanuit Zeeland waren ze overgekomen. Het was heel gezellig. En de Zeeuwen vonden het leuk om de Noord-Hollanders weer eens te zien. Vroeger kwamen de kinderen van mijn broers en zussen regelmatig bij Arie en mij logeren. De nichten en neven kijken al weer uit naar het volgende feest. En als ik de leeftijd van 95 mag halen, zal ik zeker weer een feestje geven. Ik krijg wel enkele gebreken, mijn ogen worden slechter en ook mijn gehoor is niet zo best meer. Maar ja, daar heb ik hulpmiddelen voor. Ik probeer in beweging te blijven door elke week trouw mee te doen met de gymnastiekles die in Strammerzoom wordt gegeven. Ik ben eigenlijk altijd wel bezig. Het oplossen van kruiswoordpuzzels doe ik graag, ik lees de krant en soms het tijdschrift Libelle, elke vrijdagmiddag doe ik mee met sjoelen. Daarnaast was ik elke zaterdag nog zelf mijn haar en draai daarna krulspelden in het haar. Als ik terugkijk op de jaren die achter mij liggen dan ben ik erg tevreden. Het was hard werken maar ik deed het wel met plezier. Ik was heel gelukkig met Arie, die mij elke week weer verwende met een prachtig boeket. Even voor vieren stoppen Hennie Hakker en ik met het interview want om vier uur moet mw. 'Verduin gymmen. Als we haar kamer verlaten en door de gang naar de uitgang lopen, gwaait ge ons vriendelijk uit en staat de gymjuf al op haar te wachten. Verteld aan en opgetekend door: Hennie Bakker en Roosmarie Lauritsen 40 Recente foto van Café 'de Vriendschap'

De Groene Valck - Akersloot | 2011 | | pagina 42