meehielp schoonmaken. Gerda en Corry de Groot en Co en Aagje Schut hebben bij ons gewerkt. Maar ook mijn schoonzussen waren met regelmaat aanwezig om een handje te helpen. Griet heeft dit het langst volgehouden, ze heeft ook nog bij Levering gewerkt. In de middaguren wilde ik alleen zijn, deed nog wat kleine klusjes en had even tijd voor mezelf. Later waren we op de dinsdagmiddag dicht en weer een poosje later waren we de gehele dinsdag gesloten. We namen later ook kelners in dienst en tijdens de kermisdagen hielpen de zonen van mijn schoonzussen weer mee. De zussen van Arie kregen alle drie, twee zonen en broer Cor had één dochter en één zoon. Arie en ik bleven kinderloos. Toen Arie en ik 25 jaar getrouwd waren bestond de zaak, café 'de Vriendschap', 50 jaar. Drie jaar later hebben we het café verkocht aan Nico Broersen. Deze heeft na krap twee jaar het café verkocht aan Henk en Riet Levering, die tot op de dag van vandaag nog steeds de eigenaren van het café zijn.Wij gingen wonen aan de Koningsweg en begonnen aan de Koningsweg daar een drankenwinkel. Nu woont daar de dierenarts de Jong en hij heeft daar ook de dierenpraktijk 'de Jong' aan huis. We zijn met de drankenwinkel gestopt toen de Komart drank ging verkopen en de ruimte die vrij kwam zijn we gaan verhuren aan tandarts van der Wielen. Eind jaren tachtig zijn we verhuisd naar Outerlant. Arie werd ziek en verbleef drie weken in het ziekenhuis en overleed in het jaar 2000 op 7 februari. Hij is 79 jaar geworden. Na 19 jaar in een woning aan Outerlant te hebben gewoond ben ik in 2007 verhuisd naar het verzorgingscentrum 'Strammerzoom'. 39 AVER: Slijterij A. Verduin

De Groene Valck - Akersloot | 2011 | | pagina 41