juli voor het eerst opgehaald. Scouting Akersloot organiseerde alweer de achtste avondvierdaagse. Het mobiele consultatiebureau verdwijnt uit Akersloot. Handbalvereniging Meervogels organiseerde weer een beachvol- leybaltoernooi op haar sportcomplex aan de Boschweg. Tijdens de vrijwilligersavond trad een deel van het bestuur van jongerencentrum de Storey Club af, onder andere John Kok. Hij heeft zich 11 jaar voor de club ingezet en was één van initiatiefnemers voor de bouw van het nieuwe gebouw aan het Wilhelmin- aplein. De bewoners van 'Strammer- zoom' kregen bezoek. Als invulling van de maatschap pelijke stage die leerlingen, in dit geval van het Jac.P. Thijsse, geacht worden te Joke verrichten tijdens hun opleiding. En dat betekende voor de bewoners een heel gezellige dag. Na bijna 38 jaar nam juffrouw Joke (de Wit) afscheid van haar werk in de Peuterbeuk. Akersloot krijgt in 2010 een nieuwe veerpont. Hij wordt vrij varend. De aanmeerconstructie moet worden vernieuwd. augustus De kermis werd weer uitbundig gevierd. Ook de verschillende eve nementen trokken veel bezoekers. Van afvalhout en pallets timmerde de jeugd ook dit jaar weer prach tige bouwwerken. Het thema was 'Fantasie'. Het laatste weekend van deze maand werd traditiegetrouw 'Rock 'n Roll Street Akersloot' gehouden op het Wilhelminaplein. Dit festijn trekt jaarlijks duizenden bezoekers. Ook de Nachtmarkt, de Solex race en het Oldtimerfestival mochten een grote schare bezoekers ontvangen. De brandweer heeft ter hoogte van het handbalveld een koe uit het wa ter moeten halen. Daarbij werden de nieuwe waadpakken getest. Het afscheid VCXYl j 'uffrouw 73

De Groene Valck - Akersloot | 2010 | | pagina 75