april Tijdens de jaarlijkse ledenvergadering van Het Rode Kruis afde ling CAL werd aan mevrouw Margriet Velzeboer van de sociale activiteiten in Akersloot de Rode Kruis erkenning uitgereikt voor haar jarenlange inzet. Met de bouw van 22 starterswoningen 'De Vrijegeest' is begonnen. Het ontwerp is van architectenbureau Kerssens De Ruyter. Het trapveldje dat in 2008 werd aangelegd op De Woude heeft een prijs gewonnen in de leefbaarheids wedstrijd 'Kern met Pit'. Verte genwoordigers kregen de prijs uitgereikt in het Provinciehuis. Het team van Meervogels B1 werd kampioen. Het nieuwe jaarboek van de Historische Vereniging Oud-Akersloot is verschenen. Koninginnedag was ook dit jaar weer een feest. Ook onze vereniging was met een stand aanwezig. B. en W. hebben besloten dat de buitenwegen van Limmen en Akersloot bij het Hoogheemraadschap blijven. Wel komt er com pensatie voor de dubbelbetalers van de gemeente. mei Het handbalteam Heren 1 Meer vogels '60 werd kampioen. Op het Wilhelminaplein werd de vierde editie van Akerpop gehouden. De handbalmeisjes van Meervo gels D3 werden gehuldigd. Het afgelopen seizoen hebben zij zowel op het veld als in de zaal bijna alles gewonnen. Slechts één keer werd er verloren en één keer werd er gelijk gespeeld. En weer was het pontje van Akersloot in het nieuws. Voor de zoveelste keer voer een schip de kabels van het pontje kapot. De eerste zakken De gemeente en Middenduin Project B. V. sluiten een intentieovereen- wethouder Hes k°mSt V00r plan StartinSerweg- Het plan behelst 109 woningen. (foto: Janny van Hoven) juni Vorige maand kregen alle inwoners van de gemeente zakken thuis bezorgd voor de inzameling van plastic afval. Deze maand werd er 72

De Groene Valck - Akersloot | 2010 | | pagina 74