KRONIEK 2009 januari Er kon nog steeds geschaatst worden op de ijsbaan achter de A.R.Z.V. De Akersloters Mark Putter en Elma Blokker openen een fietshotel in de Pyreneën Deze maand reikte burgemeester Emmens waarderingsspelden uit, o.a. aan onze dorpsgenoot John Kok. John is al ruim tien jaar een van de drijvende krachten achter de Storey Plus, een belangrijke voorziening voor jongeren in Akersloot. In de praktijk was het altijd al het geval, maar nu is het ook officieel vastgelegd in een convenant: de samenwerking tussen de brandweer kazernes van De Rijp, Akersloot en dorpshulpverlening De Woude. De samenwerking richt zich op het gebied van brandbestrijding en hulpverlening op het eiland De Woude. Landschap Noord-Holland is door een kleine landaankoop eigenaar geworden van de hele Hempolder. Het weiland is vernoemd naar oud-rentmeester Henk Witte. Klachten over langere reistijd naar Alkmaar. Buslijn 163 van Con- nexxion gaat niet meer rechtstreeks naar Alkmaar. februari Joke Riesebosch en Erwin Tiebie, leden van de toneel vereniging St. Willibrordus worden geëerd met een gouden waarderingsspeld. Jaimy van Sikkelerus van MX Team Akersloot heeft de super cross in Zwolle op zijn naam gereden. Door bemiddeling van IJsclub Akersloot werd door de KNSB op het Wilhelminaplein een synthetische ijsbaan geplaatst. Na opening door de burge meester werden schaatslessen verzorgd voor de groepen 5 en 6 van de basisscholen door oud- topschaatster en wereldkampioene Annamarie Thomas. Schaatslessen met Annamarie Thomas 70 jftBCaw

De Groene Valck - Akersloot | 2010 | | pagina 72