Sinterklaas (Kees) met dochter Ellen Frans met Lion van Ooijen, zij wonen in Akersloot aan de Koningsweg en hebben vier kinderen. Frans werkt bij Hill- hout en Lion is werkzaam bij hotel Van der Valk. Onze kinderen hebben allemaal hun weg gevon den, zijn allen getrouwd. Frans beheert ook de hertenkamp waar hij veel van zijn vrije tijd in doorbrengt. Enige jaren geleden deed deze kans zich voor toen er sprake van was dat de hertenkamp zou verdwijnen. Mede door inspanning van vele Akersloters werd voor Akersloot de hertenkamp behouden. Veel buurtbewoners helpen nu een handje mee. Elke och tend verzorgt een buurtgenoot het voeren van de daar aanwezige dieren. Er zijn nu ook twee kangoeroes in het park. Ellen trouwde met Jos Droog, zij wonen in Limmen en hebben drie kinderen. Jos heeft een bollenbedrijf en Ellen werkt een paar dagen per week in een modezaak in Heiloo. Marjan is werkzaam in het ziekenhuis als inkoper en woont met haar echtgenoot Jan Frans Seignette ook in Limmen. Zij hebben geen kinderen. Jan Frans werkt bij het staalbedrijf Corns. Kees, onze jongste zoon, is getrouwd met Esther Tiebie en woont in Akersloot. Zij hebben twee dochters. Kees werkt als vertegenwoordiger bij Sortiva, dit is een onder deel van de firma G.P. Groot. Esther is ook werkzaam bij de firma G.P. Groot. Kees is altijd langs de weg. Hij komt bij boeren die ik destijds als vertegenwoordiger ook bezocht. Op de opmerking van de boeren: "Vroeger kwam hier ook een Kees Kerssens langs" zegt Kees trots: "Dat is mijn vader". 13

De Groene Valck - Akersloot | 2010 | | pagina 15