Het levensverhaal van Corry van Sikkelerus-Tiebie 3 20 33 hooi 42 57 72 Geertje Mekken en Piet Tiebie Vader Piet ontmoette moeder ti jdens de kermis in Warmenhuizen en de vonk sprong direct over. Mijn vader, Piet Tiebie, is geboren op 8 fe bruari 1907 te Akersloot. Zijn vader Jan Tiebie, een echte Akersloter, had een aannemersbedrijf dat later overging op de zonen Piet, Jaap en Willem. In Akersloot en omstreken zijn vele huizen door de "drie gebroeders" Tiebie gebouwd. Het aannemersbedrijf is later voortgezet door Jan Tiebie, zoon van oom Willem. Vaders moeder, Neeltje Admiraal, kwam uit Limmen. Mijn opa en oma kregen 9 kinderen, vijf dochters en vier zonen. Gré, Riek, Chris, Marie, Piet, Jaap, Willem en Wijnand. Een doch tertje overleed toen ze slechts een paar maanden oud was. Vader Piet was op één na de oudste. Allen zijn inmiddels overle den. Dochter Marie stierf op de jonge leeftijd van 1 jaar bij de geboorte van haar eerste kindje, dat eveneens overleed. Het gezin Tiebie woonde later aan de Koningsweg op huisnr. 11 Moeder Geertje (Geertruida Mekken) is geboren 4 april 1909 te Warmenhuizen en daar opgegroeid. Ze kwam uit een gezin met 7 kin deren, één jongen en 6 meisjes. Ook zij zijn allen overleden. Haar jongste zus, tante Gré is na haar hu welijk gaan wonen in Almelo en is drie jaar geleden als laatste uit dit gezin op 85-jarige leeftijd overleden. Geen van de kinderen hebben de leeftijd bereikt van hun moeder, mijn oma, zij is 89 jaar geworden. 3

De Groene Valck - Akersloot | 2009 | | pagina 2