OKTOBER NOVEMBER DECEMBER Het jongerencentrum de Storey Club bestaat 40 jaar. Dit werd groots gevierd met onder andere een reünie, een kindershow en optredens van verschillende bands. Pastor Henk Hudepohl wordt als pastor van Akersloot geïnstal leerd. De Kinderboekenweek zorgde weer voor veel drukte in de biblio theek. Cliënten informatie punt (CLIP) in de Akersloter bibliotheek ge opend. Akersloter scholier Dennis redt een vrouw van het spoor in Castri- cum. Erespeld voor de familie Kaptein. Zij verzamelen al 25 jaar kleding voor de Stichting Mensen in Nood. Het achtste Akerslootse golfkampioenschap is gewonnen door Peter Schouten. Veldt's Toko bestaat 15 jaar. De Akerslootse volleybalvereniging Axmeriscota bestaat 40 jaar. De leden van Vogelvereniging Pracht en Praal showen hun mooiste vogels in De Lelie. Ook dit jaar kwamen Sint en zijn Pieten weer aan in Akersloot. Een spannende tijd voor de kinderen. Voormalig plaatsgenote archeologe Marjolein Kok (Julianaweg) promoveerde aan de UVA. Haar onderzoek richtte zich speciaal op de lage, natte delen van het Oer IJ. De samenwerking tussen de Dorpsraad en de gemeente werd opnieuw bekrachtigd. Reünie familie Putter. Deze maand zou Piet Putter 100 jaar zijn ge worden. Dat was voor zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen, maar liefst 155 in getal aanleiding voor een feestje. Woningbouwvereniging De Wonerij haalt weer het nieuws met plan nen voor het Heer Derckplantsoen. Zij hoopt komend jaar met de nieuwbouw te kunnen beginnen. Het MP 1 team van voetbalvereniging Meervogels-jeugd is kampioen geworden. Pont De Woude wegens olielekkage tijdelijke uit de vaart. Als ver vanging werd een ponton geplaatst. 75

De Groene Valck - Akersloot | 2008 | | pagina 75