Hobby 79 in Akersloot succesvolle manifestatie m C i'wX. DINSDAG 27 MAART 1979 Rowan Joop Smit biedt mevrouw De Sonnaville bloemen aan. Naast haar wethouder Van Andel AKERSLOOT De Rowans van Scouting Akersloot hebben het af gelopen weekend veel succes ge boekt met Hobby'79, hun nieuwste project. Enkele tientallen hob byisten waren uitgenodigd om hun creativiteit aan het publiek te tonen. Om elf uur zaterdagmorgen opende wethouder Van Andel de tentoonstelling. In zijn toespraak prees hij de Rowans om hun posi tieve bijdrage aan de Akersloter ge meenschap. Daarna hesen me vrouw De Sonnaville en de wet houder de naam van de tentoonstel ling in de gepionierde toegangs poort. De genodigden, onder wie ook burgemeester De Sonnaville en me vrouw Van Andel, bezochten ver volgens de bijzonder smaakvol in gerichte tentoonstelling. Demonstraties weven, spinnen, Hindeloperschilderkunst, de mo delbouw van schepen, het stamboomonderzoek, het bijzonder mooie dia-klankbeeld „Akersloot, vroeger en nu" en de vele andere inzendingen werden door de bezoe kers zeer gewaardeerd. Alle werkstukken blonken uit door hun hoge kwaliteit. De overgrote belangstelling voor „Hobby'79" is voor de Rowans het bewijs dat hun initiatief bij de Akersloter bevolking goed is aange slagen. Uit het verslag van het Rowankamp in de Ardennen, ge plaatst in "De Pionier", dec. 1983. We besloten dit jaar weer een trektocht te houden in de Belgische Ardennenmet de trein naar Spa waar het zeer warm was. De lange broeken gingen uit en kwamen de korte broeken te voorschijn. Nadat we voor het weekend boodschappen hadden gedaan, liepen we die dag richting Sart waar we de tenten voor de nacht neerzetten. Op een 60

De Groene Valck - Akersloot | 2008 | | pagina 60