i in gebruik, vas nog een 1 had er een vage Franse inerden aan en geweest, in het eerste et altijd een spannende leds bukken lage hanen- je wel weer klimmen en en. er nog een rkoopbare een actie c (een rom en een berg en andere een al van- ir niet meer De leiding osjes gere gelde nogal mp. Met de a terrein De ïrschil lende tijd de vol- ïmer, Frans s Kaandorp eel, Wouter lak Dekker, il Kerssens, atste groep Nel van Duin met haar welpenhorde Voorjaar 1970 werd ook begonnen met een welpengroep. Dit aan gemoedigd door het succes bij de verkenners. Nel van Duin, ook uit Uitgeest, was gevraagd om akela te worden. Als jonge leidster had zij nog bij Gon Kraakman stage gelopen. Toen ze op haar brommertje kwam voorrijden, werd ze overrompeld door de grote groep jongens waarmee ze niet wist wat te beginnen. In een van de lokalen van het jeugdhuis zette ze iedereen in een grote kring en ging toen vertellen uit het jungleboek. En dat kon ze goed. Nel kreeg assistentie van Tineke en Hanneke Broersen en iets later van Greet Betjes. Welpenkamp Naarden 1987. Een verslag uit het logboek. Met Pinksteren zijn de welpen op kamp geweest naar Naarden in een mooi gebouw midden in het bos. Met 19 welpen vertrokken we vrijdag om 7 uur. We deden 's avonds verschillende spelen waardoor we terug gingen in de tijd naar de middeleeuwen. Na een rumoerige nacht openden we om 10 uur het kamp en richtten kasteel Geindonck in met schilden die we zelf gemaakt hadden, 's Middags deden we een groot smokkelspel met ridders en rovers in het bos. Na het warm eten en het corvee gingen de welpen bewijzen of ze wel echte ridders waren d.m.v. verschillende opdrachten. Die avond vielen we snel in slaap. Zondag hadden we een Gildenmarkt, met o.a. schuttersgilde, grimeurgilde, kwak- zalvergilde, enorm leuk. 's Middags was de vlag gestolen en gingen we op zoek, we vonden hem op het Gooise strandje. Die avond werden alle 51

De Groene Valck - Akersloot | 2008 | | pagina 51