Dick Pekel In 1998 gaan de 3 federaties in Noord-Holland een samenwerkings verband aan met Federatie Gooi en Eemland. Deze samenwerking houdt voor de leden van "De Sander" in dat er nu een vergunning is die recht geeft om in heel Noord-Holland, de Flevopolders en Het Gooi te vissen. Eigenlijk kan men zeggen dat men in een straal van 60 kilometer rond Akersloot in al het verenigingswater kan vissen. De noodzaak dat leden lid zijn van meerdere verenigingen is daar door komen te vervallen. Ook "De Sander" heeft hierdoor zijn leden aantal zien verminderen. Eindjaren '80 was het ledental 200, maar dat liep in de jaren '90 terug naar 160 leden. Dit ledental heeft de vereniging al een paar jaar. De jaren '90 en beginjaren 2000 verlopen voor de vereniging rustig. Er zijn geen grote veranderingen. In 1996 verlaat Piet Leijen, na een penningmeesterschap van 20 jaar, het bestuur. Peter Zoon wordt de nieuwe penningmeester. In de ledenvergadering van 1998 wordt Piet Leijen tot erelid benoemd. In 1998 treedt voorzitter Tinus Kerssens af. Tot nieuwe voorzitter wordt Dick Pekel benoemd. Han Duin neemt dan het secretariaat over en Marcel Kok wordt tot bestuurslid gekozen. In de leden vergadering van 1999 wordt oud-voorzitter Tinus Kerssens benoemd tot erelid. Na meer dan 20 jaar lid van het bestuur te zijn geweest treden tijdens de ledenvergadering van 2004 Han Duin en Piet Zoon af. Tot nieuwe bestuursleden worden Thom Groot en Loek de Groot benoemd. Het bestuur ziet er nu als volgt uit: Dick Pekel (voorzitter), Ruud Laan (penningmeester), Marcel Kok (secretaris). Peter Zoon (jeugd commissie) en Loek de Groot (wedstrijdcommissie). Alles loopt zoals gewenst. De vereniging heeft een wedstrijd commissie die de wedstrijden organiseert en een jeugdcommissie die de jeugdactiviteiten organiseert. Het huidige bestuur bestaat uit jonge enthousiaste leden en ziet de toekomst met vertrouwen tege moet. In 2005 zal het 70-jarig bestaan op gepaste wijze worden gevierd met een activiteit voor de jeugd en een speciale wedstrijd voor de seniorenleden. 47

De Groene Valck - Akersloot | 2005 | | pagina 47