zeer goed gevist. Tijdens deelname aan open baarswedstrijden in diverse plaatsen in Noord-Holland worden uitstekende resultaten behaald. Dit geeft hoop voor de toekomst. Het Nederlands kampioenschap baarsvissen wordt in 2005 door Hengelsportvereniging "De Sander" georganiseerd. Visrechten. Samen met de verenigingen uit Limmen en Castricum huurt "De Sander" de visrechten in Het Groot Limmerpolder met uitzondering van de 2 Kerkmeren. De visrechten van deze meren zijn in het bezit van de firma Dil. Tevens huurt de vereniging van de gemeente de visrechten in de gemeentewateren, zoals bijvoorbeeld de Strammer. Van het Waterschap huurt de vereniging het visrecht in de voormalige Binnengeesterpolder. Toespraak van burgemeester Schoof ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan van "De Sander". De Federatie Midden Noord-Holland heeft in de jaren'80 het ini tiatief genomen om het viswater gehuurd door de aangesloten verenigingen, samen te brengen in één federatievergunning. Deze vergunning wordt verstrekt aan alle leden die bij de federatie zijn aange sloten. Dit werd een groot succes, bijna al het viswater werd in gebracht in deze ver gunning. De leden van "De Sander" kunnen zodoende in al het verenigings water in de omgeving vissen zonder van deze verenigingen lid te zijn. In 1990 werd de federatievergunning uitgewisseld met die van Fe deratie De Noordkop. Voor onze leden betekent dit dat men in al ht t verenigingswater in Noord-Holland boven het Noordzeekanaal ka vissen. 46

De Groene Valck - Akersloot | 2005 | | pagina 46