De gebruikers van de botenhaven betalen hun liggeld voor 5 jaar vooruit. De Hengelsportfederatie Midden Noord-Holland financiert de bouwkosten van 11.000,— door middel van een renteloze le ning. Opening van de steiger door burgemeester De Sonnaville In datzelfde jaar wordt er ee 1 jeugdafdeling opgestart voor kin deren onder de 15 jaar. In het eer ste jaar wordt er door 30 jeugdleden wedstrijd gevist. Tot op hede bestaat deze jeugdafdeling. Het ledental varieert rond de 40. Zo kan na een voorbereiding van ruim 1 jaar de haven op 28 mei 1982 op feestelijke wijze worden geopend door de burgemeester van Akersloot, de heer J.H.M. de. Sonnaville. Dat de haven goed gebouwd is blijkt wel uit het feit dat nu, na 2'. jaar en minimaal onderhoud, d( haven er perfect bij ligt en nog vol ledig in gebruik is. De jaarvergadering van 19 me; 1982 wordt gehouden in café 't Pontje. Dit café is vanaf die da tum het clublokaal van de vereni ging- In 1985 wordt op grootse wijze het 50-jarig jubileum gevierd. O vrijdag 23 augustus werd een viswedstrijd georganiseerd voor dï jeugd van Akersloot. Zaterdagochtend 24 augustus een viswedstrijd voor de leden en hun partners, 's Middags werd een receptie gehoi - den voor de verenigingen uit Akersloot en de collegavisverenigingen uit de buurt. Tijdens de receptie werd aan penningmeester Piet Leijen en (hoofd)controleur Cor Schut door de Hengelsportfederatie Midden Noord-Holland een federatieonderscheiding uitgereikt voor hun ja renlange inzet voorde hengelsport. De festiviteiten werden afgeslo ten met een geweldige feestavond. 44

De Groene Valck - Akersloot | 2005 | | pagina 44